„Тебе оспівуємо“ — для спілкування з Богом

Читай також

 • «Ми, греко-католики, виражаємо нашу ідентичність за допомогою обряду».
 • Що таке Церква? Пояснення для молоді
 • Коли церква стала «багатофункціональним приміщенням»?
    • „Тебе оспівуємо“ — для спілкування з Богом

     Проект Патріаршої літургійної комісії УГКЦ „Традиція українського церковного співу“ збагатився ще одним виданням — шостим аудіодиском „Тебе оспівуємо“.

     У суботу, 2 грудня, о 19 год. в 013 ауд. цокольного поверху Храму Софії — Премудрості Божої (вул. Козельницька, 4) богослов Максим Тимо проведе лекцію-презентацію шостого аудіодиску „Тебе оспівуємо“, який містить унікальні піснеспіви Божественної Літургії, зібрані з українських пісенних джерел XVII–XIX ст. — нотолінійних Ірмологіонів.

     Лектор підібрав та здійснив музичну адаптацію піснеспівів, що увійшли до диску. Тож поділиться процесом творення цього видання. Він

     На презентації буде можливість придбати диск. Лекція відбудеться в межах літургійно-музичного практикуму „Піснеспіви Різдва і Богоявлення“, що проводить Літургійний центр „Передання“ (м. Львів) у співпраці з Патріаршою літургійною комісією УГКЦ.

     Прослухати уривки з аудіодиску можна тут:

     Довідка:

     Максим Тимо — магістр богослов`я. Викладач літургійного співу в Львівській духовній семінарії. Учасник групи перекладачів літургійних текстів “Трипіснець”. Викладач курсу «Літургія і мистецтво» Іконописної школи Українського католицького університету, Працівник духовно-пасторального відділу УКУ та Патріаршої літургійної комісії УГКЦ.

     Освіта: 1997-2004 — Львівська Духовна Семінарія Св. Духа, богослов`я. 2004-2007 — Український католицький Університет, ліценціат з богослов`я. Тема магістерської роботи: “Богослов`я людини та її спасіння у літургійних текстах Христового Різдва”.

     Читай також

    • «Ми, греко-католики, виражаємо нашу ідентичність за допомогою обряду».
    • Що таке Церква? Пояснення для молоді
    • Коли церква стала «багатофункціональним приміщенням»?
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.