Папа заохочує до проведення ініціативи «24 години для Господа»

Читай також

 • Три прості способи, як пояснити друзям свою віру в Бога
 • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
 • Дещо про біснуватість
    • Папа заохочує до проведення ініціативи «24 години для Господа»

     Вже вшосте у п’ятницю перед четвертою неділею Великого Посту, тобто, 29 березня, Папська Рада сприяння новій євангелізації проводить захід, що отримав назву «24 години для Господа».

     «Як і щороку, наступної п’ятниці та суботи зустрінемося в рамках традиційної ініціативи “24 години для Господа”. В п’ятницю о 17-й годині служитиму у Ватиканській базиліці Покаянне богослуження. Було би дуже промовистим, якби також і наші храми з цієї особливої нагоди були відчинені трохи довше, щоб просити про Боже милосердя та приймати його в Святому Таїнстві Прощення», – сказав Папа Франциск наприкінці загальної аудієнції в середу, 27 березня 2019 р., анонсуючи чергове проведення покаянної ініціативи.

     В рамках цього починання, ініціатором й організатором якого є Папська Рада сприяння новій євангелізації, в різних куточках світу відбуваються покаянні богослуження, а окремі храми відчинені протягом доби, даючи змогу бажаючим приступити до сповіді. Ініціатива, вперше проведена 2014 року, знайшла позитивне схвалення з боку Папи Франциска, який закликав всю Церкву приєднатися до неї місцевому рівні та присвятив їй окрему згадку в Апостольському листі «Милосердя і нещасна», написаному з нагоди завершення позачергового Святого Руку, присвяченого Божому милосердю.

     Цього року ініціатива «24 години для Господа» проходить під гаслом «І я тебе не засуджую» (Ів 8,11).

     У Римській дієцезії вона розпочнеться покаянним богослужінням, яке в базиліці Святого Петра у Ватикані очолить Папа Франциск. Під час моління, яке включатиме індивідуальну сповідь та адорацію, Святіший Отець також сповідатиме каяників. Після завершення богослуження в базиліці Святого Петра, протягом доби у центрі Риму будуть відкриті деякі храми, де вірні зможуть посповідатися і взяти участь в адорації.

     Особливістю цьогорічного богослуження в базиліці Святого Петра стане присутність на ньому копії чудотворної ікони «Розп’яття Спасителя» із Зарваниці. Глава Католицької Церкви поблагословить її, після чого вона буде виставлена для постійної молитви в соборі Зарваницької Божої Матері.


     VATICAN NEWS 

     Читай також

    • Три прості способи, як пояснити друзям свою віру в Бога
    • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
    • Дещо про біснуватість
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.