Волонтер, який відвідує в’язниці поведе колишніх вихованців колоній у Карпати

Читай також

 • #НазустрічРіздву. День 17. 1 грудня. Іти назустріч Христові, попри труднощі і не боячись помилок у дорозі
 • #НазустрічРіздву. День 15. 29 листопада. Запрошення усім своїм життям шукати Бога
 • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
    • Волонтер, який відвідує в’язниці поведе колишніх вихованців колоній у Карпати

     Волонтери соціального проекту підтримки неповнолітніх ув’язнених «Небо над головами» організовують окрему подію для тих неповнолітніх, які нещодавно вийшли з колонії  на волю – похід у Карпати.

     «Вершини під ногами» так ми назвали 4-х денний похід, який відбудеться з 18-го по 21 вересня за маршрутом с. Бистриця – гора Велика Сивуля (1836 метрів).

     У поході візьмуть участь 10 чоловік – 5 хлопців, що колись були ув’язнені у колонії для неповнолітніх і 5 волонтерів, а також керівник групи і священик.

     «Організовуючий цей похід я ставлю собі за мету показати хлопцям, які колись відбували покарання, що доклавши зусиль можна підкорити вершини і побачити красу, – розповідає керівник проекту «Небо над головами» Василь Возняк, – Я хочу щоб цей похід став символом їх ініціації – подією, яка вказує на те, що суспільство приймає колишніх вихованців колонії і повертає їм довіру».

     «Ми взяли на себе відповідальність працювати з «тяжкими» підлітками в тюрмах, але також хочемо підтримувати їх під час перебування на свободі, – розповів волонтер пенітенціарного душ пастирства УГКЦ, – У кожного хлопця, який колись потрапив за грати – своя історія, і дуже часто вона є наслідком того, що дитина виховувалась у неблагополучній сім’ї. Однак ми, волонтери, хочемо показати іншу модель життя для хлопців – де цінують гідність кожного, до прощають і просять пробачення, де допомагають і підтримують один одного. І похід у гори це одна з можливостей навчитись цього разом».

     Вартість походу для кожного учасника 2000 гривень, що включає трьохразове харчування протягом всіх днів походу і послуги провідника за маршрутом. Для 10-х учасників походу потрібно зібрати 20 000 грн. Картка для фондування: Приватбанк 5168 7573 7838 1018, Возняк Василь.

     Отримані кошти будуть витрачені на реалізацію події ресоціалізації колишніх ув’язнених «Вершини під ногами». Кошти отримані понад затребувану суму будуть використані для реалізації подій у колоніях для неповнолітніх в межах проекту «Небо над головами».

     Довідка:

     Василь Возняк – волонтер пенітенціарного душпастирства УГКЦ,  режисер документального фільму “Небо над головами”, засновник соціального проекту підтримки неповнолітніх ув’язнених з одноіменною як фільм назвою, випускник Українського Католицького Університету.

     Читай також

    • #НазустрічРіздву. День 17. 1 грудня. Іти назустріч Христові, попри труднощі і не боячись помилок у дорозі
    • #НазустрічРіздву. День 15. 29 листопада. Запрошення усім своїм життям шукати Бога
    • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.