Орест Гевак: «Форум Відповідальних Людей ― платформа зустрічі, діалогу та співпраці представників громадських організацій, церкви, бізнесу та влади»

Читай також

 • «Ми, греко-католики, виражаємо нашу ідентичність за допомогою обряду».
 • Перша тисяча свічок – щоб зігріти воїнів
 • Три вагомих причини, чому молодь має поїхати на Європейську зустріч Taizé
    • Орест Гевак: «Форум Відповідальних Людей ― платформа зустрічі, діалогу та співпраці представників громадських організацій, церкви, бізнесу та влади»

     Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ продовжує об’єднувати активну молодь у різних куточках України. 27 лютого відбудеться чергова зустріч у межах Форуму Відповідальних Людей. Цього разу в Буковелі зберуться представники ОТГ ― влада, бізнес і молодіжні громадські організації, які знаходяться на території Коломийській єпархії УГКЦ.

     ― Завдання цього Форуму Відповідальних Людей ― допомогти сформувати дієве середовище, спробувати напрацювати спільні вектори співробітництва в соціальному напрямі. А наступним кроком будуть спільні проекти, ― розповів керівник Форуму відповідальних Людей, секретар Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ Орест Гевак.

     Наприкінці березня заплановано підсумковий Форум Відповідальних Людей у Львові в Патріаршому домі, який стане підсумком форумів у 2020 році та стартом форумів 2021 році.

     В новому етапі форумів організатори проекту окрему увагу приділяють розгортанню міжконфесійної співпраці, співпраця із проектом «Адвокація молоді» Римо-Католицької Церкви в Україні та багато іншого.

     ― Ми хочемо акцентувати на єдності в багатогранності соціального служінні. Тому маємо на меті організовувати міжконфесійний молодіжний форум у співпраці з Київською міською радою. Ще один форум плануємо провести для молодих політиків у Зарваниці. Серед планів ― провести форум в Кам’янець-Подільській єпархії, в Хмельницьку, куди запросимо молодих підприємців. Окрім цього приділиvj увагу молодим українцям, які проживають за кордоном. Для них організуємо онлайн-форум. Своєрідним екватором наших річних заходів стане форумний табір в Карпатах, де ми не лише спілкуватимемося, навчатимемося. А й матимемо змогу разом відпочити, духовно відновитися, ― наголосив Орест Гевак.

     Наталія ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • «Ми, греко-католики, виражаємо нашу ідентичність за допомогою обряду».
    • Перша тисяча свічок – щоб зігріти воїнів
    • Три вагомих причини, чому молодь має поїхати на Європейську зустріч Taizé
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"