“Висловлювання у молитві власних почуттів зцілює”

Читай також

 • Для всіх і кожного. Книжкові новинки до зимових свят від видавництва «Свічадо»
 • #НазустрічРіздву. День 15. 29 листопада. Запрошення усім своїм життям шукати Бога
 • #НазустрічРіздву. День 14. 28 листопада. Боже Слово – світильник на моїх дорогах
    • “Висловлювання у молитві власних почуттів зцілює”

     Осягнути спокій — очевидно, сьогодні є одним із найбільших бажань наших співвітчизників. Саме цьому і вчить знаменитий бенедиктинський монах Ансельм Ґрюн у своїй новій книжці “Слова зцілення. Молитви на ціле життя”, яка нещодавно вийшла українською. Ця книжка — зібрання найкращих молитов о.Ансельма. Вона є своєрідним “майстер-класом” як молитися своїми словами і таким чином осягати спокій перед викликами щоденних справ та в кінці насиченого робочого дня, серед неспокійних людей та всередині свого неспокійного серця.

     Це молитви, які супроводжують нас протягом дня і року. Молитви у різних життєвих ситуаціях: коли сумніваємося, коли боїмося, коли страждаємо, коли важко прийняти себе. А також молитви благословення дітей, колег, недужих, своєї домівки.

     Для багатьох людей традиційні молитви надто чужі, а молитись своїми словами занадто важко. З молитов цієї книжки такі люди зможуть почерпнути необхідні слова, аби розповісти Богові все те, що відчувають. Автор говорить, що висловлювання у молитві власних почуттів зцілює. Все, що не висловлене – застрягає в душі. Однак якщо його представити Богові, то молитва здатна перемінити серце, а її слова можуть принести зцілення, наповнивши нас вдячністю та довірою.

     “Всі ці слова повинні спонукати Вас шукати власних слів, які в час молитви краще виражатимуть Ваш особистий досвід, — пише Ансельм Ґрюн. — Тож бажаю, щоби цей молитовник допоміг Вам отримати нову молитовну радість і відчути цілющу силу молитви. Це приведе Вас туди, де Ваша душа може вільно дихати, де Ваше серце стане просторим і Ви знатимете, що Вас провадить Божа любов!”

     Ансельм Ґрюн – один із найбільш читаних сучасних християнських авторів. Він народився у 1945 р. в Німеччині. Отець Ансельм католицький священник-монах, який належить до Ордену Святого Бенедикта (OSB), доктор богослов’я, голова адміністрації абатства Мюнстершварцах, духовний наставник і керівник курсів. Автор понад 300 книг, які перекладені більш як 30 мовами.

     У видавництві “Свічадо”, яке видало “Слова зцілення”, вийшла ціла низка книжок цього автора, серед яких: “Небо починається в тобі”, “Віднайти радість життя”, “Маленька книжка про велику радість”, Позитивна сила емоцій”, “Почуття міри. Як знайти золоту середину”. Всі ці книжки об’єднує одна ідея — як осягнути мистецтво життя у радості і спокої серед постійно змінних обставин.

     Нагадаємо, що у 2013 році Ансельм Ґрюн відвідав Львів і дав кілька своїх знаменитих лекцій для містян. Відео з приїзду Ґрюна – https://youtu.be/6KKUffTNAkQ

     Фрагмент молитви на кінець дня з книжки “Зцілення. Молитви на ціле життя”:

     Боже мій,

     я настільки втомлений денною працею,

     що навіть не можу зібратись з думками.

     Передаю Тобі цей день з усім, що було,

     з тим, що вдалось і що не вдалось,

     з тим, що втішило та що розчарувало.

     Стоячи перед Тобою, знову переглядаю цей день –

     від ранку й дотепер.

     Кожної миті Ти був зі мною.

     Ти торкався мене словом Писання,

     поглядом приязного продавця,

     ніжною рукою мого друга.

     Світлана БАБИНСЬКА

     Читай також

    • Для всіх і кожного. Книжкові новинки до зимових свят від видавництва «Свічадо»
    • #НазустрічРіздву. День 15. 29 листопада. Запрошення усім своїм життям шукати Бога
    • #НазустрічРіздву. День 14. 28 листопада. Боже Слово – світильник на моїх дорогах
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.