Як би ви описали свого Бога?

Читай також

 • Три прості способи, як пояснити друзям свою віру в Бога
 • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
 • Дещо про біснуватість
    • Як би ви описали свого Бога?
     Ким для вас є Бог? Батьком, чарівником, другом, суддею, просто людиною, рятівником, міністром юстиції? А може кимось неістотним або неіснуючим?

     Кожен із нас має власне уявлення про Бога, але ми, мабуть, не надто часто задумуємось над цим. Однак, саме наша думка про Бога має дуже важливий вплив на наше життя, наші дії, ї поведінку, внутрішній душевний стан і, зрештою, може мати вплив на нашу вічність.
     Бог не змінюється, не змінився і не зміниться. Єдине, що може змінитись – це наша думка про Нього.
     Бог – це той, хто Він і каже. Таким Він є! Він говорив у давнину і продовжує говорити сьогодні через Святого Духа. Церква представляє Його роботу через Святе Письмо та вчення Божого Слова.
     Одне з найбільш фундаментальних пояснень Бога полягає в тому, що “Бог – це любов”.  Ми дізнаємося про надзвичайну любов Бога до нас через Його Сина, який прийшов у світ і помер на хресті. Він запровадив Святу Євхаристію, щоб ми могли стати єдиними у Тілі та Крові. Він говорить нам, що ми вічно з Ним будемо жити. Бог любить нас усіх .
     Дехто може мати іншу думка про Бога. Наприклад, якщо сприймати Його, як міністра юстиції, то ми очікуємо від Нього справедливості, яка повинна запанувати для всіх невинних. Тож хвороби стають проблемою, нещасні випадки, насильство і та схожі речі стають Божою виною. Це може призвести до думки, що оскільки Він не може зберегти порядок, то, можливо, Його не існує.
     Якщо наш Бог – чарівник, то ми очікуємо, що Він зробить для нас чудеса. Нам доведеться виграти лотерею; нам буде потрібен захист від нашого поганого водіння і ще багато різного.
     Якщо він просто суддя, то всім наші вороги зазнавали б невдач та провадили б жалюгідне життя.
     Нам дійсно потрібно зрозуміти, ким є Бог для нас. Це важливо. У цьому пошуку є помічники. Можна почати з Катехизму, Святого Письма та Церкви. Зростаючи у своїх знаннях, ми змінюватимемо й наше сприйняття Бога. Молитва за віру – це, мабуть, найкращий спосіб для початку.
     Владика Петро Стасюк
     Єпархій Української Греко-Католицької Церкви у
     Австралії, Новий Зеландії та Океанії

     Читай також

    • Три прості способи, як пояснити друзям свою віру в Бога
    • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
    • Дещо про біснуватість
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.