9 місць Святого Писання, які допоможуть вам звернутися на шлях волі Божої

Читай також

 • Священників УГКЦ Івана Левицького та Богдана Гелету звільнили з російського полону
 • Презентація книги сестри Антонії Шелепило «Плани на завтра. Старий Завіт: Нові лінзи для Божого Слова»
 • Школа міжконфесійного діалогу «Зцілення ран війни: спільне завдання українських Церков»
    • 9 місць Святого Писання, які допоможуть вам звернутися на шлях волі Божої

     Ми хочемо, щоб Бог відкрився нам. Ми задаємося питанням, чи реальний Він. І якщо ми насправді віримо в Нього, то очікуємо, що продемонструє Себе явно.

     Та дізнаватися більше про Бога можна, зосередившись на пріоритетах у Біблії — це найважливіше, що Він просить нас робити.

     Здається, що Біблія складається з безлічі правил, але насправді, коли ми фокусуємося на найважливішому, про все інше вже турбуватися не треба.

     Коли ми виконуємо те, що Бог сказав нам зробити, Він відкриє набагато більше про Себе і Його шляхи. Я дізналася про Нього, коли зверталася до Нього, надіялася на Нього, дякувала Його і любила інших.

     Що Він відкриває? Своє любляче серце. Своє бажання забезпечити нас. І Свою турботу про людей в цьому світі. Оскільки я йду за Ним цими шляхами, я змінююся і відкриваю світ під впливом Бога.

     Що ж найважливіше Бог говорить нам робити?

     Вірити в Ісуса.

     „Віруй у Господа Ісуса, і спасешся ти і твій дім“ (Діяння 16:31).

     Зрозумійте, що через нашу гріховність заслуговуємо бути відокремленими від Бога у вічності, але через жертву Ісуса можемо врятуватися від покарання і провести вічність із Ним.

     Наша молитва може звучати так, „Ісусе, я вірю в Тебе. Прошу, візьми мій гріх і даруй мені вічність із Тобою “. Це так просто.

     Зробити життя для Ісуса своїм пріоритетом.

     „ Шукайте перше Царство Боже та його справедливість, а все те вам докладеться“ (Матея 6:33).

     Це означає щодня шукати Ісуса, читати Біблію, любити інших як Ісус любить і довіряти Йому турботу про свої потреби.

     Читати Біблію.

     „ Все Писання – надхненне Богом і корисне, щоб навчати, докоряти, направляти, виховувати у справедливості, щоб Божий чоловік був досконалий, до всякого доброго діла готовий.“ (Тимотея 3: 16-17).

     Читаючи Біблію, ми дізнаємося більше про Бога і Його шляхи. Вчимося жити ефективніше. Коли сідаєш почитати Біблію, помолись, „Господи, допоможи мені зрозуміти Твоє Слово“. Також попроси когось, хто вивчає Біблію якийсь час, допомогти тобі розібратися у важких місцях.

     Стати активним в своїй церкві та товаришувати з вірними в Христа.

     „Не залишаймо своїх сходин, як то в декого є звичай, а, навпаки, втішаймо себе, і то тим більше, що бачите, як зближається день“ (Євреїв 10:25).

     Ми не призначені слідувати за Ісусом на самоті. А отримуємо допомогу і підбадьорення від інших вірних. Коли ти спілкуєшся з іншими християнами, вони будуть поруч, щоб допомогти і підтримати тебе, і ти зможеш зробити те саме і для них.

     Прощати інших.

     „ Не судіть, і не будете суджені; не засуджуйте, й не будете засуджені; простіть, і вам проститься“ (Луки 6:37).

     Люди будуть ранити нас… багато разів. Пробачити не означає забути. Але пробачити — означає віддати Богові і дозволити Йому регулювати ситуацію. Бог приймає гріх серйозно, можете бути впевнені в цьому.

     Жити з вдячністю, а не наріканням.

     „Усе робіть без нарікання і мудрування, щоб ви були бездоганні й щирі, непорочні діти Божі серед лукавого й розбещеного роду, серед якого сяєте, немов світила у світі“ (2 Филип’ян 2: 14-15).

     Коли ми дякуємо Богові за все що у нас є в звичайний день, замість того, щоб скаржитися на те, чого у нас немає, все змінюється, починаючи з нашого ставлення і погляду на життя. Ми зауважимо зміну в нашій позиції протягом дня і інші теж помітять.

     Постійно молитися.

     „Завжди радійте. Моліться без перерви. За все дякуйте: така бо воля Божа щодо вас у Христі Ісусі“ (1 Солунян 5: 16-18).

     Коли ти думаєш про щось постійно, це добрий знак, що ти можеш помолитися про це. Проси Бога допомогти в будь-якій ситуації і дати тобі мудрість, як правильно розв’язати цю проблему. Це і є безперервна молитва.

     Любити інших

     „ Любов – довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить. Любов ніколи не переминає. Пророцтва зникнуть, мови замовкнуть, знання зникне“ (1 Корінтян 13: 4-8)

     Коли ми любимо інших так як Бог говорить нам, вони отримує користь, і ми теж.

     Піклуватися про вдів і сиріт.

     „ Чиста побожність і безплямна перед Богом і Отцем ось у чому полягає: відвідувати сиріт та вдовиць у їхнім горі і чистим берегти себе від світу“ (Якова 1:27).

     Бути християнином — це не робити все можливе заради власного благополуччя, але робити все що в твоїх силах для блага інших.

     Це не так уже й просто, чи не так? Правда в тому, що виконувати все, про що Бог говорить нам — неможливо, якщо тільки ми не звернемося до Нього за допомогою і силою. Якщо хочеш коритися Богу в цих принципах, попроси Його допомогти тобі. Ми не можемо жити як послідовники Христа лише власними силами.

     Перший крок — помоліться:

     Ісусе, я хочу слідувати за Тобою в цих принципах. Прошу, допоможи мені, і будь ласка, приведи людей в моє життя, які покажуть мені Твої шляхи.

     Переклад Наталії ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • Священників УГКЦ Івана Левицького та Богдана Гелету звільнили з російського полону
    • Презентація книги сестри Антонії Шелепило «Плани на завтра. Старий Завіт: Нові лінзи для Божого Слова»
    • Школа міжконфесійного діалогу «Зцілення ран війни: спільне завдання українських Церков»
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"