Безпека під час війни

Читай також

 • Три прості способи, як пояснити друзям свою віру в Бога
 • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
 • Папа: війна, що триває в Україні, ятрить рани, завдані Голодомором
    • Безпека під час війни

     Мій брат служив в армії і був відправлений до В’єтнаму. Кожної ночі наша родина молилася за його безпечне повернення. Я носив із собою фотографію Падре Піо і часто молився до нього за свого брата. Я відчув присутність Падре Піо зі мною, і невдовзі після цього мій брат написав, що повернеться додому. Коли він повернувся додому, то був іншою людиною. Після тієї страшної війни він став тихішим і серйознішим. Ми ніколи не задавали питання про його досвід, і він ніколи не говорив багато про це.

     Брат згадав про один випадок, який здався йому дуже особливим. Одного дня його роту відправили попереду інших, щоб перевірити наявність В’єтконгу (див. значення вкінці). Вони дивилися крізь кущі зі зброєю, як раптом усі солдати відчули пахощі троянд. Вони постійно говорили: «Де кущі троянд? Тут, безперечно, добре пахне». Солдати так і не знайшли трояндових кущів і були відправлені назад до табору. На цю ж територію було направлено іншу роту. Наскільки трагічно було дізнатися, що наступна рота потрапила в засідку і жоден не вижив.

     Згідно з підрахунками, В’єтконг весь час перебував у кущах, коли мій брат та інші в його компанії були в цьому районі. Але з якоїсь дивної причини на них не напали хоча дуже легко могли б це зробити. Я знаю, що падре Піо врятував життя моєму брату.

     – І. Ахмадзай

     1). В’єтконг (VC, повністю В’єтнам Конг Сан) – англійські в’єтнамські комуністи, партизанські загони, які за підтримки Північно-В’єтнамської армії воювали проти Південного В’єтнаму (кінець 1950-х – 1975) і США (початок 1960-х – 1973) . Кажуть, що ця назва вперше була використана пресою Південного В’єтнаму.

     2). Рани отця Піо виділяли квітковим аромат. Страждаючі люди в різних кутках землі розуміли візит падре Піо через сильний запах фіалок, лілій, троянд чи кадила. В моменти видимої біолокації, він сидів нерухомо в своїй келії але зустрічався з своїми духовними дітьми чи друзями деінде в світі.

     Переклад Марії ГУРАЛЬ

     Читай також

    • Три прості способи, як пояснити друзям свою віру в Бога
    • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
    • Папа: війна, що триває в Україні, ятрить рани, завдані Голодомором
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.