Це чудо із примноженням хліба ― символ Євхаристійного Христа

Читай також

 • Таємна дорога
 • Глава УГКЦ: «Нас хочуть стерти з лиця землі, але саме сила чесного і животворного Хреста буде перемогою України»
 • Святий Падре Піо: “Христос має бути твоїм єдиним прикладом для наслідування”
    • Це чудо із примноженням хліба ― символ Євхаристійного Христа

     Слово Боже на 8-у Неділю по Зіслання Святого Духа розповідає нам про чудесне примноження Ісусом Христом хліба, – Бог.ю бачачи природну потребу людини, творить диво (Мт 14,14-22), з п’яти хлібів і двох риб через це диво наситилися п’ять тисяч чоловік, окрім жінок та дітей (Мт 14,21)…

     Це чудо із примноженням хліба є символом Євхаристійного Христа: Того що постійно віддається (жертвується), служить для людини. Хто є більшим, – той що дає чи то й що бере? Ми покликані до служіння ближнім, особливо тим що в потребі, до дияконії. Жертвуючись і віддаючись на благо ближньому в якому є Христос, будьмо певні що Господь помножить наші дари і в замін дасть нам в стократ більше ніж ми просто брали б, а не віддавали. Пам’ятаймо, що Син Чоловічий прийшов щоб послужити ближнім і віддати своє життя за багатьох…

     Сьогоднішня неділя є рівно ж спомином одного із найбільш відомих і славних пророків Старого Завіту – Іллі Тесвітянина, що удостоївся від Бога дуже виняткової ласки – вже за життя бути живим з тілом взятим до неба (ІІ Цар 2,11).

     Апостол Яків у своєму посланні пише що пророк Ілля був такою самою людиною як і ми (Як 5,17) і звертає увагу на силу молитви святого: він став молитися, щоб дощу не було, і не було на землі дощу три роки та шість місяців. Потім він знову став молитися, і небо дало дощ, і земля вродила плід свій (Як 5,17-18). Отже, ревна молитва праведника має велику силу. Молитва – джерело всяких дібр (Св. Іван Золотоустий); “Хто молиться – той спасеться” (Св. Альфонс). А свята Тереса від Ісуса казала: “Людина на стільки вартує – на скільки вартує її молитва”.

     Молімося, молімося постійно, особливо сьогодні до Бога через пророка Іллю, щоб заступався і зцілював наші духовні і тілесні немочі та примножував наші дари щоб ми краще могли служити Богові та людям.

     Отець Назарій ЛАНЬКО

     Читай також

    • Таємна дорога
    • Глава УГКЦ: «Нас хочуть стерти з лиця землі, але саме сила чесного і животворного Хреста буде перемогою України»
    • Святий Падре Піо: “Христос має бути твоїм єдиним прикладом для наслідування”
     • Оціни

      [rating-system-posts]