Голова Патріаршої комісії у справах молоді отець Ростислав Пендюк поділився кількома думками про ситуацію у Дніпрі

Читай також

 • Людина з великим серцем ― група пам’яті отця Григорія Назара
 • Отець Пендюк: українська молодь – приклад для молоді Європи і світу
 • 100 днів до Світового Дня Молоді у Лісабоні! 10 молодіжних груп вже зареєструвалися
    • Голова Патріаршої комісії у справах молоді отець Ростислав Пендюк поділився кількома думками про ситуацію у Дніпрі

     Загинула людина – це погано, оскільки право на життя є одним з головних, якими нас обдарував Господь. Якою є міра вини поліцейського – нехай про це скаже слідство. На жаль, війна нас зробила невразливими на смерть і багато людей вважають, що вбивство поліцейським того чоловіка є виправданим – мовляв, отримав на що заслужив.

     Правила суспільного співіснування є необхідними, оскільки дозволяють людям жити в безпеці, а суспільству у гармонії. На жаль, велика частина українців унаслідували з часів радянського союзу зневагу до правил і закону, як до ворожих і зайвих. Саме тому для багатьох є предметом гордості вміння обійти закон, протиставитись йому. Люди пишаються несплатою податків чи комунальних послуг, крадіжками чиєїсь власності, в тому числі інтелектуальної, вмінням об’їхати тих ненормальних, які чомусь стоять в черзі перед світлофором….

     Зневага до закону, необхідно породжує зневагу до людей, які покликані слідкувати за дотриманням закону. Саме тому такими популярними є відео, де “герої нашого часу” зневажають поліцейських чи інших правоохоронців. Люди ці відео уважно переглядають і намагаються наслідувати, бо це ж “круто”. Мій особистий досвід спілкування з поліцейськими за останні років 10 є доволі позитивним і таким, що заслуговує подяки. Вони виконують свою роботу.

     Поведінка людей у автомобілі була, на мою думку, вершиною неадекватності. Особливо обурливим є факт, як поводяться діти, які б мали стати будівничими майбутньої України. Мені здається, що ці люди заслуговували на дуже жорстке покарання. Але не думаю, що це повинно було бути вбивство.

     Отець Ростислав Пендюк

     Читай також

    • Людина з великим серцем ― група пам’яті отця Григорія Назара
    • Отець Пендюк: українська молодь – приклад для молоді Європи і світу
    • 100 днів до Світового Дня Молоді у Лісабоні! 10 молодіжних груп вже зареєструвалися
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 3 / 5. Vote count: 3

      No votes so far! Be the first to rate this post.