День Молоді на Квітну неділю у Львові: що там буде?

Читай також

 • «Роби те, що від тебе залежить». Владика Венедикт про зневіру, тил і передову
 • Як пізнання себе допоможе сприймати ближніх
 • Наша молитва ― це плуг, яким ми зорюємо наше серце, щоб проростало зерно нашого покликання
    • День Молоді на Квітну неділю у Львові: що там буде?

     На Вербну неділю, яка припадає цього року на 24 квітня, християнська молодь має свій день – День молоді, який святкують у різних куточках України. У Львові цьогоріч грандіозне святкування організовується при парафії Покрову Пресвятої Богородиці що на вул. Личаківській, 175. Що ж там буде?

     Зустріч молоді з владикою Венедиктом

     denj-molodi2016

     Владика Венедикт Алексійчук, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ, відомий тим, що любить зустрічі з молоддю. Він відгукнувся на запрошення львівської Комісії у справах молоді побути з молодими людьми в цей день. О 12.00 він очолить Літургію у храмі Покрову, а після богослужіння, о 13.30 буде можливість неформального спілкування з єпископом.

     Особливе свідчення від руху «Справжня Любов чекає»

     1

     Саме у Вербну неділю, 24 квітня, у День молоді у храмі Покрови Пресвятої Богородиці (вул.Личаківська ) після Архиєрейської Літургії відбудеться складання обітниці руху “Справжня любов чекає”. Ті, хто вже урочисто обіцяв жити в чистоті до шлюбу, зможуть прийти та молитовно підтримати тих, хто складає її вперше. А якщо ти наважився доєднатися до молоді, яка не боїться чекати справжнього кохання – шукай детальнішу інформацію тут>>>

     Смаколики для молоді

     4

     Для усіх учасників Дня Молоді готують солодку вату, перекуску та чайок. Частування розпочнеться після Літургії на подвір’ї храму Покрову Пресвятої Богородиці.

     Розіграш 2 безкоштовних квитків на Світовий День Молоді 2016

     kvytok_na_sdm
     Кадр з офіційного промо-ролика СДМ Краків 2016

     В рамках підготовки до СДМ  відбудетеся розіграш 2 квитків на безкоштовну участь в СДМ на 7-денну програму протягом 25-31 липня . Розіграш відбудеться одразу, 24 квітня, під час святкування Дня Молоді у Львові. Приз, насправді, досить цінний, адже на сьогодні вартість пакету учасника  СДМ на програму 7 днів становить 180 євро. Ти теж можеш перемогти! Як?

     Якщо тобі  від 18 до 27 років, то прийди на День Молоді 24 квітня та заповни анкету для розіграшу – і чекай результатів! Від одного учасника може буде лише 1 анкета для розіграшу.

     Ігри, забавки та квест

     5

     Після Літургії на подвір’ї храму у молоді також буде можливість пограти в настільний футбол. Окрім цієї гри, на присутніх чекають ігри та конкурси від аніматорів отців Салезіян. Організатори обіцяють, що буде весело!

     З 15.00 до 18.00 ти та твої друзі зможуть взяти участь у Тереновій грі із завданнями-загадками центральною частиною міста Львова. Протягом гри учасники будуть розгадувати загадки, знайомитися з історією Світового Дня Молоді а також краще пізнавати Катехизм УГКЦ.

     На команду-переможця гри очікує цікавий приз: можливість пообідати разом із владикою Венедиктом.

     3

     Хочеш дізнатися більше? Заходь на сторінку Комісії у справах молоді Львівської Архиєпархії УГКЦ

     Інформацію підготували: Тарас Косар, Марта Зозуля

     ЧИТАЙ ТАКОЖ: ДЕНЬ МОЛОДІ ТА ПІДГОТОВЧА ЗУСТРІЧ ДО СВІТОВОГО ДНЯ МОЛОДІ У КИЄВІ

      

      

     Читай також

    • «Роби те, що від тебе залежить». Владика Венедикт про зневіру, тил і передову
    • Як пізнання себе допоможе сприймати ближніх
    • Наша молитва ― це плуг, яким ми зорюємо наше серце, щоб проростало зерно нашого покликання
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       СДМ-координатор у Львівській архиєпархії УГКЦ. Заступник голови Комісії у справах молоді Львівській архиєпархії. Тел.: 0974732782. Ел. скринька: [email protected]

       Коментарі

       • Привіт, скажіть, тут написано “на сьогодні вартість пакету учасника СДМ на програму 7 днів становить 180 євро” а тут http://www.youthtours.org.ua/#!sdm-7/wuzqi вказано ціну 230€ де правильніша інформація?

        • На сайті вказаному вами є включено ще окрім пакету учасника транспортні послуги: Львів-Краків-Львів а також супровід керівника групи та духівника.