Як долати труднощі: 10 порад від найбільш успішних людей

Читай також

 • Бог бачить кожну твою сльозу
 • Отець Тарас Михальчук: «Повертатись у пекло військового мотивує любов» 
 • Слово на дорогу: «Одягніться в повну зброю Божу, щоб могли дати відсіч хитрощам диявола»
    • Як долати труднощі: 10 порад від найбільш успішних людей

     Керівники й управлінці великих компаній переживають важкі моменти, як і всі інші, і в кожного є власні способи боротьби зі складнощами. Тому пропонуємо (Мізки.com) вам ознайомитись  із способами, завдяки яким найуспішніші люди світу позбавляються від стресу та уникають подальших проблем.

     Білл Гейтс

     Засновнику Microsoft Біллу Гейтсу подобалося читати перед сном. Колись він розповів The Seattle Times, що читає ввечері щонайменше годину, незалежно від того, наскільки пізно.

     Гейтс часто дотримувався порад Воррена Баффетта. В інтерв’ю журналу Fortune він заявив, що саме у Воррена навчився простіше ставитися до речей.

     “Його здатність розуміти сутність речей, просто працювати над тим, що дійсно важливо, продумувати основи — це настільки дивовижно, що він може це зробити. Це особлива форма генія”, – розповів Гейтс.

     Іншими словами, приберіть усю метушню, — і зосередитися на потрібному завданні буде значно простіше.

     Тім Кук

     На почесному виступі в Університеті Глазго генеральний директор Apple Тім Кук порадив студентам лишатися позитивними й навчитися позбуватися шуму, із яким доводиться мати справу у житті. Слухати всіх і постійно неймовірно виснажує.

     “Сьогодні у світі багато циніків, і ви повинні від них відсторонитися, — сказав він. — Тому що якщо цього не зробити, вони стануть пухлиною у вашому мозку, у вашому мисленні,  — і ви почнете думати, що чогось не можете чи що життя — погане”.

     Мег Вітмен

     У Мег Вітмен була дивовижна кар’єра в кількох великих компаніях, враховуючи P&G, eBay і Hewlett-Packard. В інтерв’ю Fast Company Вітмен згадала про свою любов до риболовлі. Разом із сином вони їздять ловити рибу близько шести разів на рік.

     Відповідно до досліджень Університету Каліфорнії в Мерседі, хобі допомагають негайно зняти стрес, а також мають й інші переваги для здоров’я.

     Дослідження Національної медичної бібліотеки показали, що дозвілля допомагає керувати негативними почуттями, такими як стрес.

     Воррен Баффетт

     Воррен Баффет, один із найуспішніших інвесторів у світі, — людина, у якої багато захоплень. Він любить грати на гавайській гітарі і навіть виступав у прямому ефірі.

     Дослідження, проведене в університеті Каліфорнії в Мерседі, показало, що розумово-стимулююча діяльність, на кшталт навчання грі на музикальному інструменті, може зменшувати стрес.

     Шеріл Сандберг

     Для виконавчого директора Facebook Шеріл Сандберг важливо не те, що вона робить, а те, що не робить. Вона намагається не зазирати в соціальні мережі й не читати електронні листи вночі, вимикаючи свій мобільний.

     Вона розповіла USA Today, що відволікатися складно, але це має свої переваги. Зрештою, хороший нічний сон допомагає легше сприймати стресові ситуації на наступний ранок.

     Сидіти за ноутбуком чи з телефоном пізно вночі дуже шкідливо для нас, оскільки, відповідно до досліджень, світло заважає організму виробляти мелатонін, що допомагає спати. Чим менше часу ви проведете за екраном вночі, тим вдячнішим за це буде ваш біологічний годинник.

     Джек Дорсі

     В інтерв’ю Forbes співзасновник та виконавчий директор Twitter Джек Дорсі розповів, що він справляється з багатьма справами завдяки графіку.

     Дорсі любить розподіляти задачі на певні дні тижня. Понеділки — для зустрічей, вівторки — для розробки продукції, по середах вирішуються маркетингові задачі, щочетверга він займається налагоджуванням особистих зв’язків, а по п’ятницях — розвитком корпоративної культури. У суботу Дорсі може зробити перерву, однак усе починається знову в неділю, коли він займається підбором персоналу.

     “Я важаю, що стрес виникає від неочікуваних речей, — розповів він Forbes. — Чим більше ви можете задати ритм навколо того, що робите, і чим більше ритуалу та послідовності буде у вашому графіку, тим менше стресу переживатимете”.

     За даними журналу New York Magazine, Дорсі щоранку пробігає близько 6 миль (майже 10 км).

     Сьюзен Войджицкі

     Для генерального директора YouTube Сьюзен Войджицкі контроль над стресом — це, перш за все, достатня кількість часу для себе. Вона розповіла Today про те, наскільки важливо для неї було вирішити питання сімейного життя, перш ніж повернутися на роботу.

     “Я вважаю, що дуже важливо брати тайм-аут, — говорить вона. — Я також зрозуміла, що інколи ми справді добре розуміємо, що потрібно робити у вільний час”.

     Ілон Маск

     2008 року світова економіка виглядала не дуже добре. Автомобільні компанії збанкрутували, і Tesla боролася за виживання. Тоді ж генеральний директор компанії Ілон Маск переживав розлучення. Однак йому вдалося пройти через це й досягти процвітання, приймаючи спокійні, обдумані рішення.

     Так у чому ж був його секрет? На саміті в Дубліні 2013 він пояснив, чому все це пов’язано зі страхом, і що підприємці в Кремнієвій долині просто не бояться зазнати невдачі.

     “Страх вичерпний, надія — ні. Ми боїмося невдачі, але це не заважає нам пробувати, — сказав він. — Люди повинні ігнорувати страх, якщо він ірраціональний. І навіть якщо він обґрунтований, і ставки високі, все одно варто продовжувати”.

     Індра Нуї

     Генеральний директор PepsiCo Індра Нуї набула впевненості й навчилася професійній етиці ще в молодому віці. Вона розповіла Business Insider, що кожного вечора мати пропонувала їй та сестрі написати промову про те, що вони робитимуть, якщо стануть прем’єр-міністром чи президентом. Щодня це були нові світові лідери, яких вони мали вдавати, і мати Нуї голосувала або за неї, або за сестру.

     Дідусь Нуї, харизматичний суддя, також допоміг їй підвищити в собі впевненість. Якщо вона не могла щось зробити, він змушував її 200 разів написати на аркуші паперу “Я не буду виправдовуватися”.

     Усе це допомогло Нуї збудувати успішну кар’єру, і вона нагадує собі про все, на що здатна, якщо відчуває стрес.

     “Я говорю собі: “Я зможу зробити це краще, аніж хтось інший, і якщо щось не вийде, вони прийдуть до мене і скажуть: “Виправ це”, тому що я знаю, що можу, — заявила вона. — Запа’ятайте, я можу стати президентом Індії”.

     Джеффрі Безос

     “Я дуже багато сміюся”, — сказав засновник Amazon Джеффрі Безов в інтерв’ю Academy of Achievement.

     Він також зазначив, що стрес дуже часто виникає через те, що ви ігноруєте речі, які не повинні ігнорувати.

     “Стрес, перш за все, виникає тому, що ви не вживаєте заходів щодо того, що можете контролювати, — сказав він. — Щойно я ідентифікую проблему, роблю перший телефонний дзвінок, надсилаю перший електронний лист, роблю усе, що потрібно для того, щоб вирішити цю ситуацію. Навіть якщо вона не буде вирішена, сам факт, що ми звертаємося до неї, різко знизить будь-який стрес”.

     Іншими словами, визначте проблему, візьміть її під контроль, та рухайтеся вперед до її вирішення.

      

     Джерело: Мізки.com

     Фото: lebanon24

     Читай також

    • Бог бачить кожну твою сльозу
    • Отець Тарас Михальчук: «Повертатись у пекло військового мотивує любов» 
    • Слово на дорогу: «Одягніться в повну зброю Божу, щоб могли дати відсіч хитрощам диявола»
     • Оціни

      [ratemypost]