9 речей, які потрібно пам’ятати, коли у тебе поганий день

Читай також

 • Я б хотіла знайти щастя…
 • Завершується реєстрація на онлайн-школу «Як збудувати щасливі стосунки?»
 • Колись так не було. 
    • 9 речей, які потрібно пам’ятати, коли у тебе поганий день

     Навіть із найбільших труднощів і неприємностей можна винести урок, який допоможе вам стати краще. У тебе поганий настрій? Ось 9 речей, про які потрібно пам’ятати, коли у тебе видається поганий день.

     1. Ніхто не обіцяв, що життя буде ідеальне

     Якщо шукати досконалість, то ніколи не залишишся задоволений.

     Лев Толстой

     Ваше щастя не повинно залежати від того, чи відповідаєте ви очікуванням, які самі собі встановлюєте. Не погано бути амбіційним, але ви ніколи не зможете бути ідеальним. І якщо думати інакше, ваше життя буде постійно переповнене розчаруваннями.

     2. Успіх не приходить за одну ніч

     Дерева, які повільно ростуть, приносять найкращі плоди.

     Мольєр

     Не потрібно обманювати себе і сподіватися, що успіх прийде швидко. Не завжди легко бути терплячим, але будь-яка справа вимагає часу (іноді й зовсім немало!). Якщо ви засмучуєтеся і втрачаєте віру, нагадайте собі про те, чому вам важлива ваша мета і чому ви почали до неї прагнути.

     3. З будь-яких труднощів можна винести корисний урок

     І коли буря вщухне, ти сам не зрозумієш, як зміг пройти крізь неї і вижити. Ти навіть не відразу повіриш, що вона дійсно відступила. Ясно лише одне. Ти вийдеш з цієї бурі не таким, яким був до неї. У цьому і є сенс бурі.

     Харукі Муракамі

     Ніколи не скаржтеся на те, яке у вас жахливе життя. Нехай нам часто хочеться понити і поспівчувати самому собі, але думаючи про погане, ви навряд чи відчуєте себе краще. Намагаючись витягти урок з проблем, які вас мучать, ви зможете досягти позитивних змін, які унеможливлять подібні ситуації в майбутньому.

     4. Без поганого неможливо оцінити хороше

     Сила приходить не від перемог. Силу розвиває боротьба. Стикатися з труднощами і не здаватися – це і є сила.

     Арнольд Шварцнеггер

     Що б не сталося, не впадайте у відчай. Коли ми програємо, досить важко знайти привід посміхатися, але як ще можна знайти спосіб поліпшити себе? Якщо дивитися на невдачі, як на частину процесу свого розвитку, ви будете залишатися в позитивному стані і зможете наполегливо і вірно рухатися до цілей стільки, скільки знадобиться.

     5. Плакати – це нормально

     Не потрібно вибачатися за свої сльози. Без емоцій ми були б лише роботами.

     Елізабет Гілберт

     Не бійтеся плакати. Це не ознака слабкості, а швидше прийнятний спосіб випустити пару і звільнитися від негативних емоцій. Якщо ці почуття накопичуються і ніяк не проявляються, то з часом вам буде ставати все важче і важче з ними справлятися.

     6. Не можна турбуватися про все на світі

     Занепокоєння не звільняє твоє завтра від переживань, а відбирає силу у твого сьогодні.

     Коррі тен Бум

     Не потрібно весь час хвилюватися. Людині властиво уявляти собі всі можливі варіанти подій, але, врешті-решт, ці занепокоєння перетворюються в психологічний жах, який ми самі собі влаштовуємо. Позбувшись від думок про те, що ви все одно ніяк не можете все контролювати, у вас з’являться сили концентруватися на тих речах, які можна змінити.

     7. Життя інших не завжди таке гарне, яким здається

     Людина, яка звертає увагу не на те, що робить, що говорить чи думає його сусід, а тільки на те, що вона сама робить, отримує дар часу, який проводить праведно і свято.

     Марк Аврелій

     Не потрібно порівнювати свій життєвий шлях з тим, що демонструють вам інші люди онлайн. У тому, щоб спілкуватися з друзями в інтернеті, немає нічого поганого, але не варто вірити всьому, що тобі показують. Якщо вам здається, що ваше життя блідне у порівнянні з життям ваших знайомих, нагадайте собі, що порівнюєте все своє життя з головними пунктами в їх біографії.

     8. Щоб просити про допомогу, потрібна хоробрість

     Найгостріше і нагальне питання в житті – що ти робиш для інших?

     Мартін Лютер Кінг

     Не бійтеся просити про допомогу. Поставити себе в уразливе положення – це непросто, але відкрившись другу, тобі стане простіше вирішити свої проблеми. Якщо ви відчуваєте себе тягарем, пам’ятайте, що мало кому вдається досягти успіху без чиєїсь підтримки.

     9. Ви заслуговуєте на кохання і щастя

     Більшість людей щасливі настільки, наскільки вирішили бути щасливими.

     Авраам Лінкольн

     Подумайте про те, за що ви вдячні. Це може бути горнятко  кави, яке ви випили сьогодні вранці, цуценя, яке чекає вас вдома, чи здорові очі, які дали вам можливість прочитати цю статтю.

     Коли ми засмучуємося, нам стає дуже легко втратити з виду такі, здавалося б, незначні, але дуже приємні дрібниці. Спробуйте виробити в собі звичку звертати увагу на хороше. Наступного разу, коли ви будете перейматися, подумайте про те, що робить вас щасливим. Робіть так кожен раз доти, доки це не стане відбуватися автоматично. Негативні думки втратять над вами силу тільки тоді, коли ви перестанете за них чіплятися.

     Джерело: Тутка

     Читай також

    • Я б хотіла знайти щастя…
    • Завершується реєстрація на онлайн-школу «Як збудувати щасливі стосунки?»
    • Колись так не було. 
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.