Весілля, медовий місяць… і що далі? 5 порад для подружніх пар

Читай також

 • Наскільки ми послідовні у своїх думках, словах, учинках та як цього досягнути
 • Як пізнання себе допоможе сприймати ближніх
 • Владика Венедикт пояснив, як пов’язані гроші і життя
    • Весілля, медовий місяць… і що далі? 5 порад для подружніх пар

     Якими омріяно-казковими не були би стосунки до одруження, якими б емоційними не були святкування та перший медовий місяць – все це минає. І саме тоді, коли все вщухає, немов шторм на морі… розпочинаються подружні будні і перші кроки разом. Як не наламати дров уже спочатку – читайте далі.

     У кожного подружжя, яке прожило разом усе життя є свій рецепт і свої аргументи, як і в кожної пари, яким не вдалось зберегти відносини, є перелік причин. Тому й не існує універсальних правил успішного сімейного життя, однак є певні “підказки”, які можуть стати  у пригоді.

     Спільна духовність

     З моменту, коли двоє людей вирішують повінчатись – вони запрошують у своє життя когось третього – Бога. І саме Бог має бути центром нових стосунків. Не хтось один із двох, а саме Він. Тому спільна духовність – це особливе джерело сили для щойно одружених, про яке від початку не варто забувати.

     Саме тому так важливо бодай кілька хвилин, але щодня молитись разом, знаходити час хоч би  раз у тиждень разом почитати Святе Письмо і піти на Літургію. Спільна молитва особливо з’єднує подружжя.

     Спілкування

     Так, у кожного мільйони невирішених справ, телефонні дзвінки, соцмережі інше. Однак домівки наших подруж мають бути оборонними фортецями від цього всього.

     Вимкнути увесь зовнішній світ, щоб поговорити одне з одним – про все на світі, найменші дрібниці і найбільші проблеми. Якщо на початку спільного життя знехтувати цим пунктом, то рано чи пізно з’явиться відчуття, що ми просто ділимо помешкання, адже спілкування – це те, що насамперед будує і живить.

     Не переставатйте ходити на побачення! Чому б не продовжити традицію гуляти разом, разом ходити в кіно чи на каву? Хіба це заборонено? Навпаки – такі дрібниці здатні збагачувати взаємини.

     Тілесні відчуття

     Проходить час і “гострота” переживань від тілесної близькості втрачається. Так, бо ми щодня бачимо одне одного, маємо одне одного.

     Але чому б не продовжувати обійматись, цілуватись, триматись за руки. Так, як за часів побачень. Нічого не змінилось, правда ж?

     Варто пам’ятати, що дарування одне одного у статевому житті має бути щоразу особливим і сповненим насамперед віддачі одне одному, а не чимось, що кожен “бере сам для себе від іншого”.

     Спальня ніколи не є центром сімейного життя, але майже завжди – ідентифікатором клімату у подружжі. Тому нехай “звикання” до свого подруга не дорівнює рутині, але можливостям відкриття щоразу нових горизонтів.

     Конфлікти

     Конфлікти – це своєрідний акційний додаток до подружнього життя. Тому слід вчитись давати собі з ними раду, а найперше – вчитись прощати. Бо якщо спочатку обоє вибирають стратегію коси і каменю, то рано чи пізно хтось зломиться і, на жаль, ціною подружжя.

     Якщо я стовідостково правий у цій ситуації, то чого б мені не бути ще й стовідсотково розумнішим, щоб вийти з цього непорозуміння, розпочавши конструктивний  діалог, обговоривши ситуацію і – ипробачивши. Прощення, до речі, ще один подружній бонус, з якого однак не так легко користати.

     Спільне дозвілля

     Стреси і робочі напряги – цього, звичайно, не уникнути, але саме тоді на допомогу приходить цікаве спільне проведення часу. Як хочете і що хочете: гори, зустріч з друзями, вилазка на кілька днів, невеличкі екскурсії, домашні ігри. Головне не забувати, що ваше подружжя – не покликане до нудної буденності і лише ви вдвох вирішуєте, яким буде ваше спільне життя.

     Підготувала: Тетяна Трачук

     Фото: інтернетресурс

      

     Читай також

    • Наскільки ми послідовні у своїх думках, словах, учинках та як цього досягнути
    • Як пізнання себе допоможе сприймати ближніх
    • Владика Венедикт пояснив, як пов’язані гроші і життя
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Про автора

       Учасник команди ДивенСвіт:)

       Коментарі

       • Настя Кінка    06.06.2018 о 14:59

        В день Вашого весілля все має бути ідеально, саме тому цьому святу кохання передує багатомісячна підготовка. Однак як би ретельно Ви не обирали банкетний зал чи весільні аксесуари, без тамади Ваше весілля ризикує перетворитись на звичайне застілля. https://my-marriage.com.ua/veduchi-tamady/