Павло VI: захисник життя ненароджених, або 2 чуда врятованих життя

Читай також

 • Центр гідності дитини УКУ: щоб в Церкві діти почувалися в безпеці
 • Центр гідності дитини УКУ запрошує на дискусію «Школа, безпечна для дитини»
 • Центр гідності дитини УКУ в співпраці із «Пташеня. Дитячий простір» розробили «Інструктажі для безпеки дітей»
    • Павло VI: захисник життя ненароджених, або 2 чуда врятованих життя

     В цьому році, коли блаженний Папа Павло VI буде оголошений святим, Церква відзначить 50-річчя його енцикліки Humanæ Vitæ, присвяченій захисту життя. У цьому документі знайшла вираження велика любов блаженного Папи до життя, яка проявилася також в чудесах, що проклали шлях до його беатифікації і канонізації.

     На думку о. Антоніо Мараді, постулатора Канонізаційного процесу, завдяки цим дивам Павло VI і після смерті не перестав бути дієвим захисником зачатого життя, яке він послідовно відстоював у своєму віровченні з кафедри апостола Петра.

     В обох визнаних чудесах за заступництвом Папи Павла VI відбувся порятунок ненароджених дітей, причому в обох випадках самим матерям не загрожувала смертельна небезпека. В обох випадках це була вже не перша їхня вагітність. В обох випадках вона могла закінчитися або абортом, або викиднем або серйозними патологічними наслідками у дітей. В обох випадках лікарі радили зробити аборт. Незважаючи на це, обидві дитини з’явилися на світло і постійно після народження добре себе почувають.

     Ці чудеса стали вражаючим свідченням Божого підтвердження віровчення Церкви, дане в енцикліці Humanæ Vitæ, в якій, між іншим, сказано:

     «Відповідно до основоположних принципів людського і християнського бачення шлюбу, ми повинні ще раз заявити, що абсолютно неприпустимим в якості дозволеного засобу регулювання народжуваності є свідоме переривання вже розпочатого процесу вагітності, а, перш за все, безпосередній аборт, навіть якщо він робиться з терапевтичних міркувань» (Ср. Павло VI. Енцикліка Humanæ Vitæ, 14).

     Саме в такій ситуації опинилася в 2014 р Ванна Піраната, дружина Альберта Тальяфери:  вона була вагітна другою дитиною, їй запропонували зробити аборт. На 13-тижні вагітності жінку госпіталізували, виявивши загрозу переривання вагітності через передчасного розриву омніяхариальних мембран, що викликало витік навколоплідних вод.

     Лікарі повідомили, що в такому випадку може бути викидень, але цього не сталося, і через кілька днів жінку виписали з лікарні. Вагітність тривала, хоча у пацієнтки як і раніше спостерігалася втрата крові і витік амніятичної рідини.

     У цій небезпечній ситуації лікарі з терапевтичних міркувань порадили зробити аборт, але пані Піраната і її чоловік відмовилися від цього.

     Один з друзів нагадав їй, що папа Павло VI, який в той час як раз був оголошений блаженним, зробив чудо для ненародженої дитини. Жінка разом з чоловіком і сином відвідала святиню, де любив бувати блаженний – костел Діви Марії Доброї в м.Бреше, і почала щодня молитися через його заступництво про успішне завершення її дуже складної вагітності.Павло VI: захисник життя ненароджених, або 2 чуда врятувавших життя

     Нарешті, незважаючи на ряд госпіталізації і безперервну втрату амніятичної рідини, 25 грудня 2014 року на світ з’явилася Аманда Павла Тальяфері.

     Вона народилася дуже рано, в гестаційному віці, який становив лише 26 тижнів, і була негайно доставлена ​​в неонатальне відділення інтенсивної терапії. Через три дні її життю вже ніщо не загрожувало, і новонароджену дитину направили в лікарню для подальшого медичного спостереження. Вона була остаточно виписана 11 квітня 2015 р хорошому стані, отримавши друге ім’я на честь блаженного, який врятував їй життя.

     Постулатор Канонізаційного процесу Павла VI зазначив, що дитина знаходиться під безперервним контролем і до сих пір зі здоров’ям у дівчинки все добре. З медичної точки зору це можна вважати дивом, оскільки дитина протягом трьох місяців було практично позбавлена необхідної для неї нормального розвитку амніятичної рідини, а тому важкі патології або навіть викидень були практично неминучими.

     Втім, цей друге чудо, яке сталося завдяки заступництву бл. Павла VI, стало схожим на те, що проклало шлях до його беатифікації. Те перше чудо сталося в Сполучених Штатах в 2001 р. Ненароджена дитина була в критичному стані після перенесеного розриву органів.

     У цьому випадку також треба було чекати викидня або важких патологій, тому і там лікарі запропонували жінці зробити аборт з терапевтичних міркувань.

     Однак мати відмовилася і за порадою однієї італійської черниці почала молитися про успішне закінчення вагітності через заступництво Павла VI, чий беатифікаційний процес тоді проходив. Її молитви були вислухані: через 8 місяців вагітності жінка народила здорову дитину, з яким досі все добре.

     Спочатку про диво з народженням Аманди Тальяфері не було повідомлено тим, хто проводив процес канонізації бл. Павла VI, і о. Антоніо Мараді випадково дізнався про нього з інтерв’ю, опублікованого в одній з місцевих газет. Постулатар порахував це знаком від самого блаженного Папи, який начебто хотів їм сказати, щоб вони більше не шукали чуда, оскільки чудо вже сталося,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на catholicby.

     Читай також

    • Центр гідності дитини УКУ: щоб в Церкві діти почувалися в безпеці
    • Центр гідності дитини УКУ запрошує на дискусію «Школа, безпечна для дитини»
    • Центр гідності дитини УКУ в співпраці із «Пташеня. Дитячий простір» розробили «Інструктажі для безпеки дітей»
     • Оціни

      [ratemypost]