Мілленіали і покоління Z до церкви прийдуть лише, якщо…

Читай також

  • В Домі Богородиці — ми завжди вдома
  • «Обійми зцілюють» — триває реабілітаційний духовно-відпочинковий табір для молоді Київської митрополії в Італії
  • Відвідинами Патріаршого Прокатедрального Собору Святої Софії та візитом у Ватикан розпочались італійські канікули для української молоді зі сходу, півдня та центру України
        • Мілленіали і покоління Z до церкви прийдуть лише, якщо…

          Сьогодні молодь стикається з серйозною критикою, через те, що відрізняються від попередніх поколінь. Та це не означає, що вони не вмотивовані. Молоді люди просто те, у що могли б вірити, їм потрібен сенс. Це їх мотивує ».

          Мілленіали і покоління Z переконані, що можуть змінити світ. І це добре, тому що багато поколінь вважають себе мілкою рибою у великому ставку і тому не в змозі щось змінити, на щось вплинути. Сучасна молодь хоче бачити інший світ, прагне змін, і вони планують це зробити. Якщо скерувати їх у правильне русло, дати їм гідну мету, як наприклад, християнство, то це згуртує їх.

          Мета для життя

          Місія Церкви — щоб, згідно зі словами самого Ісуса, „шукати і спасти те, що загинуло“ (Луки 19:10). Ця пошуково-рятувальна місія була проведена ранніми вірними. Вони сміливо несли Слово Боже. Зараз важливо зробити те саме для молоді.

          Занадто часто Церква намагається утримати свою молодь благородними цілями (припинення торгівлі людьми, боротьбою з бідністю та ін.), але поміж тим залишають поза увагою саму справу Христа. Важливо допомогти наступному їм вирости в любові до свого ближнього і допомагати іншим знаходити надію в Ісусі.

          Ми повинні дати наступному поколінню мету, до якої вони прагнуть, і ця мета є в місії Христа:

          „ Ідіть, отже, і зробіть учнями всі народи: христячи їх в ім’я Отця і Сина і Святого Духа“ (Матвія 28:19).

          Спільнота для зростання

          „ Громада вірних мала одне серце й одну душу, і ні один не називав своїм щось з того, що кому належало, але все в них було спільне“ (Діяння 4: 32).

          Як думаєте, чому такі проблеми з тим, що молодь воліє гуртуватися у вуличні компанії багатьох містах проблеми з бандами? Бо молодь прагне бути частиною громади! І якщо вони не знаходять її в Церкві, то починають шукати в інших місцях.

          Це єднання, якого прагнуть мілленіали (і, зрештою, всі інші). Вони хочуть бути причетними до створення суспільства, вільного від расизму, забобонів і гордині.

          Віра в дії

          У Ранній Церкві вірні багато жертвували. Дехто навіть продавав майно і жертвував гроші апостолам, щоб допомогти нужденним віруючим у Єрусалимі. Але потім прокралося лицемірство. Ананія і його дружина намагалися обдурити апостолів. Вони хотіли визнання, але обманули, вдаючи, що віддали повну суму. Який у цьому був урок? Фальшу ніхто не потерпить.

          У молоді є „нюх“ на лицемірство, який працює 24 години на добу.

          Нам не потрібні ідеальні церкви. Нам потрібні чесні церкви.

          Якщо ми хочемо досягти наступне покоління, ми повинні дати їм мета для життя, спільнота, з яким можна жити, і справжність, яка вижила. Тоді замість того, щоб залишати церкву натовпами, вони наповнять її.

          Переклад Наталії ПАВЛИШИН

           

          Читай також

        • В Домі Богородиці — ми завжди вдома
        • «Обійми зцілюють» — триває реабілітаційний духовно-відпочинковий табір для молоді Київської митрополії в Італії
        • Відвідинами Патріаршого Прокатедрального Собору Святої Софії та візитом у Ватикан розпочались італійські канікули для української молоді зі сходу, півдня та центру України
          • Оціни

            [ratemypost]

               

              Про автора

              Журналіст "ДивенСвіт"