Кілька істин про шлюб, які не розповідають у церкві

Читай також

 • 5 біблійних віршів, коли ви сердитеся на свого чоловіка чи дружину
 • Евтаназія – це відмова любити себе
 • «Сурогатне материнство – обʼєктивне моральне зло»
    • Кілька істин про шлюб, які не розповідають у церкві

     Нам здається, що знаємо все про шлюб. Що це така звична справа… Так, але чомусь саме тут найчастіше виникають проблеми. Саме тут ми переживаємо найбільше потрясінь. Декілька думок про шлюб, які, переконана, допоможуть трохи краще розуміти, що і чому відбувається.

     Вступайте в шлюб тільки з людиною зі схожими цілями, мріями і захопленнями

     Шлюб із християнином — так. Але треба дивитися глибше — шлюб із людиною зі схожими захопленнями і мріями. Звичайно, не існує людей, які хотіли б абсолютно однакових речей. Але з деякими речами простіше змиритися, ніж з іншими. Наприклад, ви любите мандрівки, а ваш чоловік (дружина) не терпить виїзди за кордон. Будуть конфлікти.

     Якщо у вашого супутника будуть схожі інтереси, то він зможе зрозуміти через що ви проходите і підтримати ваші прагнення. Велика сила укладена в шлюбі двох людей зі одними цілями, мріями і захопленнями в життя.

     Шлюб — не для кожного

     Павло говорить про це в посланні до Коринтян. Якщо неодружені, то і залишатися неодруженими. Якщо одружені, то залишатися одруженими. Пізніше він говорить: „Тому той, хто віддає свою дівчину заміж, робить добре, а той, хто не віддає, робить ще краще“(1 Кор.7: 38).

     Можливо Божим людям пора усвідомити реальність того, що Бог не кожного закликав до шлюбу. Я говорив з молодими хлопцями і дівчатами, які буквально одержимі пошуками чоловіка / дружини. А адже велика частина тиску йде саме з боку церкви. Якщо 25-річний хлопець або дівчина досі не одружилися, ми починаємо думати, що з ними щось не так. І нам повинно бути соромно за це. Шлюб святий і прекрасний, але слідувати за Ісусом можна і не перебуваючи у шлюбі.

     Є більше однієї потенційної людини, з якою можете вступити в шлюб

     Спорідненими душами стають, а не народжуються. Підтримка здорових і міцних відносин — це швидше за все питання посвяти, ніж бездоганність. У кожної людини є недоліки. І правда полягає в тому, що існує більше однієї людини, з якою ми могли б прожити разом життя.

     Багато молодих людей чекають чогось нереального. „Я не міг з нею одружитися, тому що вона чавкала“. „Він не був тим єдиним. Але я знаю, що моя споріднена душа десь є. Треба просто продовжувати шукати “.

     А якщо Бог хоче, щоб ви шукали не ідеальну людину а реальну, недосконалу, але яка би наближала вас до Нього? Що якщо Бог бажає, щоб ви одружилися на людині з вадами і були здатні побачити і відкрити свої власні мінуси? Що якщо Бог хоче навчити вас цінності посвяти себе іншій людині назавжди, а не виснажуватися безперервним пошуком ідеального супутника?

     Перший рік у шлюбі дуже складний

     Що ми наробили? А ми взагалі впораємося? Чому це так важко? Саме ці питання часто з’являються у перший рік шлюбу.

     Ми сперечалися. Сварилися. Було дуже важко. І щодень я думав, що щось йде не так. Ніхто не попередив мене про складність першого року.

     Якщо ви зараз на першому році спільного життя і подумує здатися, ви не єдиний, хто так думає. Кожен через це проходить. Проявіть завзятість. Краще ще попереду. Життя в шлюбі налагодиться. Дотримуйтеся цієї думки.

     Чоловік (дружина) не зобов’язаний (-а) доповнювати вас

     Подружжя не доповнюють один одного. Якщо ви розбиті, порожні або невпевнені в собі і вважаєте, що чоловік (дружина) стане вашим рятувальним жилетом, краще пристебніться — дорога буде звивиста. Ви ніколи не зможете отримати насолоду від шлюбу, якщо думатимете, що завдання вашого чоловіка чи дружини вас доповнювати.

     Шлюб — це не „я“, „мені“, „моє“

     Я люблю весілля. Але в наростаючій культурі індивідуалізму, весілля створюють потенційно небезпечні ситуації. Весілля зосереджені довкола нареченого і нареченої. Всі на них дивляться, надихають і вітають.

     Багато пар купилися на весільну брехню: „все обертається навколо мене“. Вдалий весільний день — це той день, де кожен вам служить. Вдалий шлюб — це, де один служить іншому. В день весілля ви перебуваєте в центрі уваги. У шлюбі такого немає. День весілля завжди радісний і святковий. А в шлюбі багато періодів, пов’язаних із терпінням і наполегливістю продовжувати і триматися навіть у часи штормів.

     Проживіть сповна свій весільний день. Готуйтеся до нього. Святкуйте. Але не обманюйте себе, що увага завжди буде прикута тільки до вас.

      

     Переклад і адаптація Наталії ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • 5 біблійних віршів, коли ви сердитеся на свого чоловіка чи дружину
    • Евтаназія – це відмова любити себе
    • «Сурогатне материнство – обʼєктивне моральне зло»
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"

       Коментарі

       • Ірина Кисилевич    02.07.2018 о 14:23

        Чи нормально, що у 25 людина неодружена? Так, це нормально- всяке буває у житті- жіночі колективи, невинна жертва розлучення; але може бути якась проблема- знаю хлопця, який шукав ідеальну жінку- мав море дівчат, після смерті мами живе “на віру” з дівчиною; знаю дівчину, яка в монахові побачила ідеал мужчини.