10 інгредієнтів у рецепті щасливого подружжя

Читай також

 • Знову з’явилася можливість пройти курс «Документи Католицької Церкви про шлюб та сім’ю»
 • «Пишучи вірш, молюся»: поезія семінариста про Україну, Бога та любов підкорила серця тисяч українців
 • Я знаю, точно знаю про що мене спитають на Страшному Суді
    • 10 інгредієнтів у рецепті щасливого подружжя

     Готуючи свою улюблену страву, ми стараємося додавати найкращі інгредієнти, дотримуватися рецепту, щоб усе вдалося якнайкраще. Ми ніколи не робимо це поспіхом чи недбало. Зі шлюбом ще серйозніша справа. Тут важливо не забути про важливий складник і не переплутати його з чимось іншим.

     Богоцентричність

     Бог повинен бути в центрі кожного шлюбу, щоб він процвітав. Пам’ятайте, ви — свідчення Господньої любові для вашого чоловіка. Коли чоловік і дружина поринають у бездонний океан Божої благодаті, любові і ласки, вони прагнуть поділитися нею один із одним. Моліться за щирість, міць і мудрість вашої любові.

      

     Почуття гумору і коротка пам’ять

     Ті, хто перебувають у шлюбі вже кілька років із упевненістю вам скажуть — почуття гумору допомагає пройти безліч випробувань і проблем у сімейному житті. Ви повинні вміти знаходити над чим посміятися разом, зокрема й самі над собою. Коли виринають якісь проблеми, вмикайте коротку пам’ять. Відкиньте невдоволення і посміхайтеся!

      

     Конфлікти і труднощі

     Чимало здорових шлюбів проходять через конфлікти і труднощі. І це навіть необхідно, щоб зберігати баланс стосунків, схоже як пара виходить із чайника і він не вибухає. Любов лише зростає, переживаючи шторми.

      

     Відверте спілкування

     Найнебезпечніше для шлюбу, коли подружжя припиняє спілкуватися. Брак відвертого спілкування продукує підозри. А підозри — вносять напругу і погіршення стосунків. Подружжя має ділитися всім один із одним, і так підштовхувати один одному до успіху.

      

     Колеги і партнери

     У подружжі повинен панувати дух командної роботи і партнерства. Пара має балансувати кращі якості один одного для формування команди, щоб спільно проходити труднощі в шлюбі, вихованні дітей і життя загалом.

      

     Непохитна довіра

     Довіру важко заслужити, але дуже легко втратити. Вона повинна бути святинею. Ніхто з нас не досконалий. Усі ми робимо помилки, але в успішному шлюбі довіру повинна бути чи не на першому місці. Ніколи не обманюйте один одного, незважаючи на складність і незручність відвертої розмови. Брехня — це зброя масового ураження для довіри.

      

     Позитивна сумісність

     Простіше кажучи, секс сам по собі не підтримуватиме стосунки в довгостроковій перспективі. Щоб створити атмосферу, в якій шлюб досягне повноти, важливо вибрати такого партнера, з яким у нас буде багато схожих особливостей і цінностей. Тобто має подобатися бути поруч із цією людиною. Ви маєте стати добрими друзями з однаковими надіями і мріями. Сумісність виходить далеко за рамки ліжка.

      

     Пристрасть і посвячення

     Пристрасть — це нестримне бажання бути успішним у досягненні призначеної мети. Посвячення — це зробити все необхідне, щоб досягти фінішної межі. Обоє у подружжі мають пожертвувати чималим заради досягнення посвяти, необхідної для перебуває шлюбу. Ми постійно будемо проходити випробування і спокушатися, і цього не змінити. Глибока і непохитна посвята шлюбу — це саме той ключ, завдяки якому ви зможете досягти разом „золотого весілля“.

      

     Емоційна безпека

     Часто цю потребу людини не беруть до уваги: кожному необхідно місце, де почуватиметься спокійно і безпечно. Добрий шлюб саме є таким місцем. Тут обоє відчувають свою значимість і потрібність.

      

     Повага

     Коли двоє людей закохані, у них є взаємоповага і почуття, вищі за будь-які недоліки. Так повинно бути не тільки тоді, коли все гладко, але й коли переживаєте складні часи. Коли втрачається повага, то люди зазвичай не залишаються разом.

      

     Підготувала Наталія ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • Знову з’явилася можливість пройти курс «Документи Католицької Церкви про шлюб та сім’ю»
    • «Пишучи вірш, молюся»: поезія семінариста про Україну, Бога та любов підкорила серця тисяч українців
    • Я знаю, точно знаю про що мене спитають на Страшному Суді
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"