Обминайте таких чоловіків десятою дорогою!

Читай також

 • 5 біблійних віршів, коли ви сердитеся на свого чоловіка чи дружину
 • Евтаназія – це відмова любити себе
 • «Сурогатне материнство – обʼєктивне моральне зло»
    • Обминайте таких чоловіків десятою дорогою!

     “Він – зміниться!”, “Саме я зумію зробити його щасливим!”, “Він точно це оцінить і буде зі мною зовсім іншим!”… Такий самообман – не рідкість. Досить часто молоді дівчата сподіваються на диво. Але потім, коли минає кілька днів після обіцянки перед Богом бути завжди поруч, розуміють, яку помилку зробили. То ж доки не пізно: обминайте таких чоловіків!

     Невіруючий

     Будь ласка, запишіть вірш із 2-го послання до коринтян і повісьте його над своїм комп’ютером на роботі.

     „Не спрягайтеся з невірними в чуже ярмо! Яка бо спільність праведности з беззаконням? Що спільного між світлом та темрявою?“ (2 Корінтян 6:14).

     Це не якесь там застаріле релігійне правило. Це Слово Боже для вас сьогодні.

     Не дозволяйте чарівності такого чоловіка, його зовнішності або матеріальним статкам підштовхнути вас до компромісу з тим, що ви твердо знаєте як істину. „Місіонерські знайомства“ ніколи не були мудрою стратегією. Якщо хлопець не вірить у Бога — викресліть його зі свого списку. Він вам не підходить. Я ще ніколи не зустрічав віруючу жінку, яка б не пошкодувала, що вийшла заміж за невіруючого.

      

     Брехун

     Якщо з’ясували, що чоловік, із яким зустрічаєтеся, обманює вас. говорячи про своє минуле або що він завжди „замітає за собою сліди“, щоб приховати якісь таємниці від вас, — втікайте від нього. Шлюб повинен бути побудований на довірі. Якщо він не може бути чесним, розривайте ці стосунки перш, ніж його вигадки введуть вас у ще більшу оману.

      

     Плейбой

     Якщо ви зустріли хорошого хлопця зі свого церковного оточення, тож можете бути спокійні: він живе в сексуальній чистоті. Але цього сьогодні не скажеш. Та є чимало історій, які свідчать про те, що навіть такі чоловіки часто грішать і поводяться як Казанова. Якщо вийдете заміж за хлопця, який мав близькість із ким завгодно до вашого весілля, можете будьте впевнені — все це продовжиться і після весілля.

      

     Залежний

     Узалежнені чоловіки вміють приховувати ховати свої проблеми. Але ви ж не хочете чекати медового місяця, щоб дізнатися, що він — п’яниця. Ніколи не виходьте заміж за людину, яка відкидає спроби допомогти йому в боротьбі з його залежністю. Наполягайте на тому, що він повинен отримати професійну допомогу, і йдіть. Будьте обачні, щоб не потрапити в співзалежність до нього, коли він стверджуватиме, що доки ви поруч із ним — він може бути тверезим. Пам’ятайте: ви не зможете його змінити!

      

     Лінивий

     У мене є подруга, яка після весілля раптом зрозуміла, що в чоловіка немає жодних планів на пошук серйозної роботи. У нього взагалі чудова стратегія: він сидітиме вдома цілими днями і гратиме в комп’ютерні ігри, в той час як його дружина буде працювати і платити за рахунками.

     Апостол Павло сказав:

     „Як хтось не хоче працювати, хай і не їсть“ (2 Солунян 3:10).

     Те ж правило підходить і сюди: якщо чоловік не бажає працювати, він не заслуговує, щоб виходити за нього заміж.

      

     Самозакоханий

     Я щиро сподіваюся, що ви знайдете хлопця приємної зовнішності. Але будьте обережні: якщо ваш бойфренд витрачає шість годин на день на тренажерний зал, регулярно постить фотографії своїх біцепсів в Фейсбуці — у вас проблема. Не захоплюйтеся таким хлопцем. Він може бути дуже милим, але людина, яка занадто захоплена своєю зовнішністю і своїми особистими потребами, ніколи не зможе жертовно любити вас.

     „Чоловіки, любіть своїх жінок, як і Христос полюбив Церкву й видав себе за неї“ (Ефесян 5:25).

     Чоловік, який завжди дивиться на себе в дзеркало — ніколи не помітить вас.

      

     Кривдник

     Чоловіки зі схильностями ображати, не здатні контролювати свій гнів, коли виникає „гаряча“ ситуація. Якщо хлопець, із яким ви зустрічаєтеся, має схильність зриватися на вас або оточуючих, не піддавайтеся спокусі раціонально пояснити його поведінку. У нього є проблема, і якщо ви вийдете за нього заміж, вам доведеться ходити по мінному полю щодня, намагаючись уникнути нового вибуху. Знайдіть чоловіка, який буде добрим і ніжним до вас.

      

     Велика дитина

     Можливо це старомодно, але якщо хлопець до 35 років живе з батьками — це підозріло. Якщо його мама досі готує йому, прасує його речі і прибирає за ним, можете бути впевнені — він застряг в емоційній деформації часу. Ви нариваєтеся на неприємності, якщо вважаєте, що зможете бути дружиною для хлопчика, який так і не виріс. Зробіть крок назад і порадьте йому знайти наставника, який допоможе йому досягти зрілості.

      

     Контролер

     Деякі хлопці, чоловіки досі переконані, що в шлюбі чоловік домінує. Вони можуть цитувати Писання і говорити супер-духовні речі, але за цим усі може ховається глибока невпевненість і гордість, яка може мутувати в духовне насильство.

     Перше послання Петра 3: 7 каже чоловікам ставитися до своїх дружин, як до рівних:

     „Ви, чоловіки, живіть розумно разом з вашими жінками, як з істотами, що від вас слабші, віддаючи їм належну шану як співспадкоємцям благодаті життя, – тим ваші молитви не втрачатимуть на силі“.

     Якщо хлопець, із яким ви почали зустрічатися, говорить із вами зверхньо, дозволяє собі принизливі коментарі про жінок або схоже на те, що він намагається знищити ваші духовні дари — біжіть від нього вже. Він демонструє свою владу. Жінки, що вийшли заміж за духовних контролерів, у результаті опиняються в жахливих депресіях.

      

     Підготувала за перекладами Наталія ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • 5 біблійних віршів, коли ви сердитеся на свого чоловіка чи дружину
    • Евтаназія – це відмова любити себе
    • «Сурогатне материнство – обʼєктивне моральне зло»
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"