10 думок, що допоможуть впевнено йти вперед

Читай також

 • БУДЬ (нарешті) СОБОЮ — СТАНЕШ СВЯТИМ
 • Без кінцівок після невдалого аборту, тепер – чемпіон світу з плавання
 • Папа: «Життя не слід легковажити, ні на початку, ні в кінці»
    • 10 думок, що допоможуть впевнено йти вперед

     Йдучи в мандрівку невідомими місцями, ми потребуємо певних орієнтирів, щоб не заблукати і почуватися безпечно. Життя — це теж подорож. І тут навіть складніше, бо дорога в кожного своя. Хоча все ж певні правила, думки, орієнтири допомагають нам і часто навіть стають спонукою іти далі.

     1. Далеко не все в житті ми здатні передбачити. Та можемо кожну ситуацію сприймати, як шанс від Господа. Коли все добре, — радій і ділися радістю з іншими. Коли ж переживаєш якісь труднощі — будь певен, що це стане потужним досвідом, яким зможеш керуватися і поділитися.

      

     1. Життя — це пригода. Тож щодня старайся відкривати для себе щось нове. Твій життєвий шлях — унікальний, тож сприймай кожен поворот із вдячністю!

      

     1. Немає досконалих людей. І це саме недосконалість допомагає вигартовувати в нас чесноти: терпіння і лагідність. Дякуй їм за те, що вони теж сприймають твою недосконалість.

      

     1. Найважливіше і найцінніше не можна зважити, виміряти, помацати — лише пережити разом із найдорожчими людьми, приймаючи їх, як дарунок Бога.

      

     1. Ми стільки зусиль докладаємо, щоб змінити один одного, що врешті губимо найважливіше — безумовну любов. Так, любити без умов — складно. Та той, хто прийняв любов від Небесного Отця без умов до себе зможе любити так ближнього.

      

     1. Щоб бути доброю дружиною необхідно багато мудрості і терпіння. А щоб бути чоловіком потрібна мужність і сміливість. Закласти сім’ю — легко, розвивати — ціла наука, зберегти — велике мистецтво, прожити ціле життя разом — найбільша перемога. Дбайте один про одного на життєвій дорозі, щоб не впасти.

      

     1. Бути батьком або матір’ю — це бути в подобі Бога. Творити долю і творити наступне покоління може тільки той, хто покладається на Отця і розуміє силу жертви Христа.

      

     1. Ти можеш вражати красивими промовами, відпрацьованими навичками, але люди запам’ятають тільки те, що відчували і переживали, поруч із тобою.

      

     1. При безлічі життєвих ролей незмінно є тільки твоя справжня сутність. Головне завдання — розкрити її. Тоді у всіх ролях зможеш досягнути досконалості і життєвої гармонії.

      

     1. Рух вперед дає розвиток і цілеспрямованість. Але на цьому шляху варто робити зупинки, щоб запитати себе: заради чого я рухаюся? Яка моя мета? Кому від цього краще?

      

     Підготувала Наталія ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • БУДЬ (нарешті) СОБОЮ — СТАНЕШ СВЯТИМ
    • Без кінцівок після невдалого аборту, тепер – чемпіон світу з плавання
    • Папа: «Життя не слід легковажити, ні на початку, ні в кінці»
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"