Зупиніться! Не робіть це, щоб не втратити один одного

Читай також

 • Запрошуємо сім’ї та молодь від 18 років на Форум Любов.RRO
 • Знову з’явилася можливість пройти курс «Документи Католицької Церкви про шлюб та сім’ю»
 • ДіяТи. Самооцінка українців і те, як це впливає на нас як націю. Марія Тракало
    • Зупиніться! Не робіть це, щоб не втратити один одного

     Чому пари, які були сильні і щасливі, заплутуються в почуттях відчуженості і виглядають швидше як суперники, а не партнери? Що призводить до такої ситуації і чи можливо якось зарадити?

     Припущення замість спілкування

     „Він/вона точно знає, що мене це дратує, але ж робить це знову й знову. Напевно, це все, щоб мені насолити…“, „“Чому маю вкотре повторювати, що мені потрібно саме це, а не щось інше?“ І , повірте, таких прикладів — безліч.

     НЕ припускайте, а спілкуйтеся, обговорюйте все. Говоріть про те, що відчуваєте. Це один із перших кроків, який допоможе вам бути на одній хвилі.

      

     Вирішувати проблему самотужки, а не вдвох.

     Поєднуючись у шлюбі, ви стаєте одним цілим не лише в своїй любові і щасті, але й у всіх викликах, які виникатимуть на вашій дорозі. У шлюбі не може бути „його“ чи „її“ проблем, а завжди лише — „НАШІ“.

     Розділяючи свої обов’язки, цілі, мрії, гроші, час і проблеми, йдемо до розлучення, а не створення міцного шлюбу. Припиніть розділяти, а почніть ділитися!

      

     Виправляти, замість розуміти.

     Те, що ваші погляди на ті чи інші ситуації різніться, не означає, що хтось правий, а хтось — ні. Ви й не мусите однаково думати. Адже шлюб — це єдність, а не однаковість.

     Відмінності вас морально збагачують, бо вчитеся сприймати світ із унікальної точки зору один одного. Не намагайтеся виправити своїх чоловіків чи дружин, або переконати їх у тому, що ваш спосіб кращий. Натомість навчіться поважати думку своєї коханої людини.

      

     Фокус на недоліках, а не на перевагах.

     Наводячи на якийсь предмет фокус, він здаватиметься більшим, а все інше в порівнянні з ним, виглядатиме меншим. Ми схильні бачити тільки те, що шукаємо. Тож спершу переконайтеся, що шукаєте правильні речі. Старайтеся шукати все найкраще, а не погане. Надихайте один одного, а не критикуйте.

      

     Порівнювати труднощі в своєму шлюбі з фантазіями про те, яке чудове могло б бути життя з кимось іншим.

     Ця помилкова фантазія стає причиною розлучення частіше, ніж будь-який інший фактор. Вона підштовхує шукати міраж. І в результаті приходите до найжахливішого рішення — розлучення. І це лише тимчасове полегшення. А, пройшовши труднощі разом, ви станете сильнішими. Пари, які обирають такий шлях — це не ті, в кого ніколи не було приводу для розлучення, а ті, чия посвята один одному сильніша, ніж причини здатися.

      

     Підготувала Наталія ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • Запрошуємо сім’ї та молодь від 18 років на Форум Любов.RRO
    • Знову з’явилася можливість пройти курс «Документи Католицької Церкви про шлюб та сім’ю»
    • ДіяТи. Самооцінка українців і те, як це впливає на нас як націю. Марія Тракало
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"