Читання Біблії не допоможе вам у цьому

Читай також

 • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
 • Дещо про біснуватість
 • 10 заповідей спокою Івана Павла ІІ
    • Читання Біблії не допоможе вам у цьому

     Багато людей, які називають себе християнами, відійшли від розуміння, що Біблія — це більше, ніж просто хороша книга, і що вона є центральною для нашої віри. Це те, на чому ґрунтується вся наша віра.

     Ось п’ять речей, які не можуть бути для християн причинами читати Біблію

      

     1. Читання Біблії не зробить вас християнином

      

     Читання Біблії робить нас християнами. Це може зробити вас більш обізнаним про християнство, це навіть може допомогти вам більше пізнати Бога, але це не зробить вас християнином. Визнати свій гріх, дозволити крові Ісуса очистити ваше серце і дозволити Христу керувати вашим життям — ось, що робить вас християнином.

      

     Читання Біблії не зробить вас кращим християнином і не додасть християнського зростання. Хоча зростаючі християни читають Біблію.

      

     Вашому християнському зростанню сприяє застосування прочитаного в Біблії і внесок у свої щоденні взаємини з Господом.

      

     1. Читання Біблії не зробить вас кращим.

      

     У читанні Слова Божого є велика сила, але читання Біблії не зробить вас краще.

      

     Якщо ви хочете, щоб Бог змінив ваше життя, ви повинні народитися згори.

      

     Читання Божого Слова може відкрити ваші очі для розуміння сили жертви Ісуса на хресті, але справжні зміни в житті прийдуть, якщо покаятися, повірити в Ісуса Христа і потім почати активно змінювати своє життя, відповідно до істини і принципів Божого Слова.

      

     Яків каже, що ми повинні бути виконавцями Слова, а не тільки слухачами. Коли ми починаємо застосовувати Боже Слово, ми у всій повноті усвідомлюємо, наскільки ми насправді втрачені і як сильно ми потребуємо благодаті кожну хвилину нашого життя!

      

     1. Читання Біблії не захистить вас від страждань.

      

     Довкола є багато людей, які, з тієї чи іншої причини, вважають, що читання Біблії може бути їхнім талісманом проти страждань.

      

     Біблія — це не магічний амулет, що захищає наше життя від страждань. Біблія наповнена історіями про героїв віри, які пережили страждання: Іов втратив все, Йосип провів певний час у в’язниці, Давида переслідував Саул, Павла був побитий, потрапив у корабельну аварію і був арештований, і всі, крім одного апостола, померли мученицькою смертю.

      

     Цей сценарій страждань у християнському житті повторюється впродовж усієї історії. Навіть сьогодні християн переслідують і вбивають за їхню віру.

      

     Відмінність страждань християн і страждань в житті невірних у тому, що у нас є віра в те, що Бог використовує ці страждання для більшої мети.

      

     Більш того, ми знаємо, що хоча Бог і допускає страждання, Він захищає нас від планів ворога, який намагається вкрасти, вбити і погубити нас.

      

     „Ми знаємо, що тим, які люблять Бога, – покликаним за його постановою, усе співдіє на добро“ (Римлян 8:28)

      

     1. Читання Біблії не принесе вам додаткових балів перед Богом.

      

     У Бога немає святої рейтингової системи на небесах, якою Він міряє ваш рівень духовності за тим, що ви робите. Читання Біблії, молитва та інші християнські дисципліни не додадуть вам балів у Бога.

      

     Читання Біблії — це перший крок у духовному зростанні.

      

     Ми читаємо Біблію не для Бога, ми читаємо Біблію для себе, ми знали Бога краще, щоб ми знали, як потрібно жити, щоб могли приймати мудрі рішення, базовані на Святому Письмі і вміли розпізнати брехню на нашому шляху.

      

     З Богом не існує додаткових балів.

      

     У Посланні до ефесян ясно говориться про те, що Бог обрав нас ще навіть до того, як Він створив світ. Ще тоді, коли ми ходили в грісі, Він обрав нас. І Господь не може любити нас більше, ніж Він уже любить прямо зараз.

      

     1. Читання Біблії не змусить Бога щось робити для вас.

      

     Ви колись робили так? !Боже, якщо ти даси мені роботу, я буду читати Біблію щодня до кінця свого життя!“

      

     Великі шанси, що навіть отримавши роботу, ви не виконаєте свою обіцянку.

      

     Читання Біблії не змусить Бога щось робити для вас. У Бога немає бартеру, і читання Його Слова не може бути обмінної монетою у стосунках із Ним.

      

     Більш того, Бог не буде особливим чином ставитися до вас через те, що ви читаєте Біблію щодня. Навіть якщо ви читаєте Біблію цілий рік впродовж останніх десяти років, Бог все одно не буде особливим чином ставтися до вас. Він так не діє!

      

     Щоразу, коли Бог щось робить для нас, це з Його благодаті. Ми не можемо заробити це благовоління, роблячи щось, тому що праведних справ, які могли б переважити чашу терезів, ніколи не буде достатньо! Недостатньо хорошого, яке могло б переважити погане, вчинене нами.

      

     Єдине, що дає нам ласку Бога, — це кров Ісуса Христа.

      

     Отож, ні, читання Біблії замало для духовного зростання християнина.

     Ми повинні робити значно більше!

      

     Зростаючий християнин —це той християнин, який бере те, що він читає, застосовує це в своєму житті і дозволяє Божому Слову бути істиною в останній інстанції, згідно з якою ми повинні жити.

      

     Біблія — це більше, ніж путівник, більше, ніж інструкція для користувача.

     Біблія — це більше, ніж просто пропонований спосіб життя. Це те, чого Бог очікує від кожного і заповідає кожному, хто називає себе християнином.

     Переклад Наталії ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
    • Дещо про біснуватість
    • 10 заповідей спокою Івана Павла ІІ
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"

       Коментарі

       • Наталя    27.08.2020 о 09:42

        Правильно написано. Коли я починала свій шлях пізнання Бога, я багато читала Біблію. Це треба робити. Але не це дало мені ,маю сподівання,близькість до Господа. А участь у Святій Літургії, Святе Причастя, прощі до Гошева, Зарваниці … і мій життєвий шлях з своїми колючками. Чим більше набивала шишок, тим більше до Бога зверталась. Це така драбинка вгору через страждання. Неможливо людині успішній,багатій,здоровій наблизитись до Бога. Тільки через страждання.