Читайте це, коли відчуваєте свою недостойність бути врятованими

Читай також

 • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
 • Дещо про біснуватість
 • 10 заповідей спокою Івана Павла ІІ
    • Читайте це, коли відчуваєте свою недостойність бути врятованими

     „Хто на гору Господню зійде і хто буде стояти на його святому місці? Той, чиї безвинні руки й чисте серце; хто не пильнує розумом своїм пустого не присягає криво“ (Псалом 23: 3-4). Читаючи це, думаємо: „Так, я знаю це. Я недостойна, щоб увійти в Божу присутність, тому що я порушила так багато Божих заповідей!“. Повірте, всі ми такі!

     В Якова 2:10 сказано: „Бо хто ввесь закон дотримає, а прогрішиться лише в одному, – стає у всьому винуватий“. Тобто якщо ти порушив хоча б одну з Божих заповідей, ти винен у всіх, тому що це не окремі заповіді, вони є єдиним Законом. Ти винен в порушенні всього Закону.

      

     І це може призвести до такого розчарування, що жодна людина на Земля не має шансів стати досить достойною, щоб увійти в Божу присутність. Адже ні у кого з нас руки не є чисті.

      

     Концепція чистих рук — це юридичний термін, який означає, що ви стоїте перед судом абсолютно невинним. Немає жодних порушень, у яких суд міг би звинуватити вас.

      

     Тож, коли відчуєте себе недостатньо достойними, порозмірковуйте над цими вісьмома віршами, які нагадають вам, що кров Ісуса дає шанс кожному!

      

     1. „Невже ж забуде молодиця своє немовля? Не матиме жалю до сина свого лона? Та хоча б вона й забула, я тебе не забуду. Глянь! Я записав тебе в себе на долонях, мури твої завжди передо мною.“ (Ісаї 49: 15-16).

      

     1. „Я певний того, що хто розпочав у вас добре діло, він його й закінчить аж до дня Христа Ісуса.“ (Филип’ян 1: 6).

      

     1. „Бо я певний, що ні смерть, ні життя, ні ангели, ні князівства, ні теперішнє, ні майбутнє, ні сили, ні висота, ні глибина, ані інше якесь створіння не зможе нас відлучити від Божої любови, що в Христі Ісусі, Господі нашім.“ (Римлян 8: 38-39).

      

     1. „Благословен Бог і Отець Господа нашого Ісуса Христа, що благословив нас із неба всяким духовним благословенством у Христі. Бо в ньому він нас вибрав перед заснуванням світу, щоб ми були святі й бездоганні перед ним у любові. Він призначив нас наперед для себе на те, щоб ми стали його синами через Ісуса Христа, за рішенням своєї доброї волі, на хвалу слави своєї благодаті, якою він обдарував нас у любім своїм Сині.“ (Ефесян 1: 3-6).

      

     1. „Сам цей Дух свідчить разом із нашим духом, що ми – діти Божі; а коли діти, то й спадкоємці ж Божі – співспадкоємці Христа, якщо ми страждаємо разом із ним, щоб разом з ним і прославитися.“ (Римлян 8: 16-17).

      

     1. „Я бо прощу їхню провину, гріха їхнього не згадуватиму більше“ (Єремії 31:34).

      

     1. „Нема, отже, тепер ніякого засуду для тих, що в Христі Ісусі“ (Римлян 8: 1).

      

     1. „Гляньте на птиць небесних: не сіють і не жнуть, ані не збирають у засіки, а Отець ваш небесний їх годує! Хіба ви від них не вартісніші?“ (Матея 6:26).

      

     Підготувала за перекладами Наталія ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
    • Дещо про біснуватість
    • 10 заповідей спокою Івана Павла ІІ
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"