Про яких чоловіків мріють жінки?

Читай також

 • Закохані хотіли побратись. Однак Бог мав інші плани
 • Як не втратити віру, розчаровуючись в аторитеті духовних провідників?
 • Будь-який важливий внутрішній процес розпочинається з усвідомленого вибору
    • Про яких чоловіків мріють жінки?

     Висококласний чоловік

     Почнемо з речей, які в католицьких середовищах часто вважають поверховими або такими, про які не прийнято говорити.  Отож, кожна жінка цінує чоловіків, які дбають про свою зовнішність, зі смаком вибирають одяг чи зачіску, дбають про здоров’я та фігуру. Незрілим “духовно” жінкам здається, що про зовнішність чоловіка говорити не варто, а варто концентрувати увагу на внутрішньому світі. Це зрозуміло, що найважливіше – це те, ким чоловік є насправді, але рівень чоловіка проявляється в кожному його рухові, у манері поведінки, вигляді. Для жінки дуже важливо, чи відчинить чоловік їй двері в авто, чи допоможе зняти та одягнути плаща, чи пропустить першою у дверях, чи твердо, але водночас ввічливо захистить перед кимось, хто постійно просить грошей на вулиці або якось зачіпатиме дівчину.  Рівень чоловіка проявляється також у поведінці в нетипових ситуаціях, у  тому, щоби дивувати дівчину при кожному побаченні, у тому, щоби робити щось визначне для неї (наприклад участь в марафоні) або просто робити щось, що  дівчина хотіла би або потребує. Рівень чоловіка – це здатність забувати про себе, розширювати свої межі заради того, щоби любити і підтримувати жінку щораз дужче.

     Вільний чоловік

     Чоловік високого рівня той, хто імпонує своєю свободою. Вільний від наркотиків, не палить і не має залежності від алкоголю. Це також той, хто вільний від егоїзму та ліні, від імпульсів, від комп’ютерних ігор та інтернету. Хто не піддається тиску середовища, моди чи медіа. Той, хто користується свободою, щоби любити,  а не зраджувати. Буває, що хтось зраджує своїй дружині не сексуальними вчинками, а тим, що замість неї обирає хобі, телебачення, друзів. Висококласний чоловік високого штибу, незважаючи на все, що манить і цікавить, твердо постановляє, що центром його життя є кохана жінка, те, про що вона мріє, за чим сумує. Такий чоловік використовує свою свободу для того, щоби відмовитись від всього, що перешкоджає кохати свою дружину щораз більше і більше і радіє, що сьогодні його любов є більшою, ніж учора.

     Відповідальний чоловік

     Один професор з усмішкою цитував свою дружину, яка відреагувала на його нову модель філософії “Насамперед розкажи мені, на що ми будемо жити”. Всі жінки, яких я знаю, цінують чоловіків, які твердо стоять на ногах. Чуттєвість, мрійливість та ніжність у чоловіках жінки цінують тільки тоді, коли розуміють, що можуть покластися на них у кожній ситуації. Хоча більшість жінок працюють, однак почувають себе безпечніше, коли чоловік бере відповідальність за утримання сім’ї. Чоловік створює клімат безпеки тоді, коли дбає про дружину, а також про здійснення її мрій. Висококласний чоловік знаходить у собі сил і натхнення, щоби виявляти дружині щораз більше знаків любові і турботи, ніж на початку знайомства, нареченства чи подружжя. Розчаровують ті чоловіки, які докладають великих зусиль у боротьбі за жінку лише доти, допоки її здобудуть.

     Чоловік, якому можна довіряти, вчасно покличе заміж. Жодна дівчина не хоче нестабільного зв’язку, багаторічного очікування на рішення чоловіка. Розраховує на те, що він зробить висновки із дотеперішніх стосунків, творчо дбає про стосунки, і з упевненістю у собі готовий переходити на новий етап з коханою жінкою.

     Чоловік мужній і ласкавий 

     Чоловічний чоловік (колись популярним було “хоробрий”) сильний як лев і ніжний, як вітер. Жодна жінка не мріє про слабку дитину, яку треба вести за ручку. Жодна щаслива жінка не мріє про туфлі, але про чоловіка, який буде їй опорою і тихою гаванню водночас. Мужній чоловік загалом не є менш вразливий за жінок. Знає, що це йому слід першому проявити ніжність. Жінка, яку кохають, хоче, щоби її притулив до себе і носив на руках чоловік, який її любить. І не тільки по святах, але щодня. Першою ознакою ніжності є усмішка. Саме тому найбільш чуттєвими є найбільш щасливі чоловіки.

     Чоловік творчий у коханні

     Творчість висококласного чоловіка – це прояви любові тисячами різних способів, але, що важливо, ця творчість не означає постійних новин. Чоловіку, творчому у виявах любові, вдається здивувати жінку і зробити їй приємність. Це може бути прогулянка цікавими місцями, танець під улюблену пісню, романтична розмова, смс-ки чи переписки із різноманітними символами, несподіваний прояв ніжності тощо. Творча любов можлива у кожній ситуації.

     Сильний чоловік 

     Чоловік, який може побудувати міцну сім’ю – це людина міцної віри. Той, хто має близькі стосунки з Богом і часто молиться за себе і за свою дружину. Молиться також разом з нею і завжди говорить мовою любові. Чоловік із міцною вірою вчиться любові у Бога. Бог – не наївний приятель чи гречний хлопчик, але Той, хто нас зміцнює. Це Хтось, такий сильний і вірний, що Марія пристала на Його найбільш дивну в історії цієї землі пропозицію. Жінка почувається впевненою лише біля такого чоловіка, який розуміє, що постійно має зростати в любові та міці. Жінки щасливі лише з такими чоловіками, які розуміють: що більше жінка кохана, то більше прагне любові. Більше того, любити міцніше – завжди можливо.

     Magdalena Korzekwa 

     Джерело: adonai.pl

     Переклад Тетяни Трачук

      

     Читай також

    • Закохані хотіли побратись. Однак Бог мав інші плани
    • Як не втратити віру, розчаровуючись в аторитеті духовних провідників?
    • Будь-який важливий внутрішній процес розпочинається з усвідомленого вибору
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Про автора

       Учасник команди ДивенСвіт:)

       Коментарі

       • Валентин    26.11.2018 о 03:13

        50% з вище написаного не може існувати в одному чоловікові тому що суперечить одне одному!!!
        З таким підходом і критеріями чоловіків не існує, це рожеві мрії ніколи не здійсненні! НІКОЛИ!!!
        Хоча б взяти те що клімат і затишок в сім’ї створює не чоловік, а жінка, бо це Богом закладено в ній. Якщо вона постійно чимось не задоволена і винний в цьому ясне діло чоловік, а не вона, то хоч би й скільки заробляв чоловік їй буде мало, а він же буде шукати любу роботу чи рибалку чи ще шо щоб не бути дома.
        Спустіться на землю дорогі дівчата та жінки, виберіть 3 основних для себе критерії, не більше, і тоді реально такого знайти.
        А якщо список довший ніж 3 то вас чекає розчарування, як не одразу так з часом.
        І начебто хтось з всіх жінок є досконалою і відповідає всім бажанням і мріям чоловіків?! Ні, бо і чоловік може намріяти фобію нереальності якої не існує в світі.
        Не став високу планку для свого вибраного чи вибраної і тоді кожна нова несподіванка даруватиме тобі радість та захоплення.
        З іншої сторони чим більше у тебе пунктів чи критеріїв до свого обранця чи обраниці то тим менше шансів знайти такого чи таку.