Ці 10 інгредієнтів допоможуть зробити шлюб міцним і тривалим

Читай також

 • Запрошуємо сім’ї та молодь від 18 років на Форум Любов.RRO
 • ДіяТи. Самооцінка українців і те, як це впливає на нас як націю. Марія Тракало
 • ДіяТи. Як відбудувати особисту цінність: як гідність жінки впливає на сімʼю. Наталія Заставецька
    • Ці 10 інгредієнтів допоможуть зробити шлюб міцним і тривалим

     Цікаво, коли закохані вирішують одружитися, чи часто задумуються над тим, що замало лише емоцій, які зазвичай є визначальними в почуттях? Чи багато з них у той момент прагне створити сім’ю, яка не просто протриматися п’ять років, а буде живою і здоровою „доки смерть не розлучить нас“?

     Тож, які інгредієнти допоможуть сім’ї бути стійкою і пройти крізь різні життєві перипетії?

     1. Богоценричність

     Бог повинен бути в центрі кожного шлюбу, щоб він процвітав і досягав повноти свого потенціалу. Пам’ятайте, ви – канал Божої любові для вашого чоловіка чи дружини. Коли чоловік і дружина поринули в бездонний океан Божої благодаті, любові і ласки, вони прагнуть наповнити нею один одного. Моліться за силу і мудрість щиро любити один одного .

      

     1. Почуття гумору і коротка пам’ять

     Всі, хто тривалий час живе в шлюбі, підтвердять, що почуття гумору дійсно допомагає пройти безліч випробувань і уникнути проблем у сімейному житті. Вмійте сміятися разом, і особливо над собою. Коли з’являються проблеми, вмикайте коротку пам’ять; відкиньте невдоволення і посміхайтеся.

      

     1. Конфлікти і труднощі

     Кожен шлюб проходять через періоди конфліктів і труднощів. Щоб зберігати баланс стосунків — пам’ятайте, як пара виходить із чайника, щоб він не вибухнув. Конфлікти і труднощі також відіграють велику роль. Любов тільки зростає, переживаючи шторми.

      

     1. Спілкування

     Не спілкуватися — найбільша небезпека для сім’ї. Брак спілкування породжує підозри, а підозри приносять напругу і погіршення стосунків. Чоловік і дружина повинні ділитися один із одним своїми думками, переживаннями. Так формується міцна сім’я.

      

     1. Друзі і партнери

     Йти рука в руку,  спілкуватися, творячи командний дух і партнерство. Пара повинна збалансовувати кращі якості один одного, щоб спільно проходити труднощі в шлюбі, вихованні дітей і життя в цілому. Великі команди опираються на сильні сторони кожного її члена. Те ж можна застосувати і до шлюбу.

      

     1. Непохитна довіра

     Довіру складно заслужити, але дуже легко втратити. Вона повинна бути святинею. Ніхто з нас — не досконалий, і всі ми робимо помилки. Але саме довіра є основною складовою доброго шлюбу. Ніколи не дозволяйте нічому й нікому стати між вами. І ніколи не обманюйте один одного, незважаючи на складність і незручність відвертої розмови. Брехня — це зброя масового ураження довіри.

      

     1. Позитивна сумісність

     Лише секс не розвиватиме стосунки на тривалу перспективу. Щоб створити атмосферу, в якій шлюб досягне повноти, важливо, щоб поруч із цією людиною вам було комфортно. Важливо й те, щоб ви були добрими друзями, мали спільні мрії. Сумісність виходить далеко за рамки ліжка.

      

     1. Пристрасть і посвячення

     Чоловік і дружина повинні докладати багато зусиль, щоб шлюб був міцним. Випробування і спокуси будуть завжди, і цього не змінити. Глибока і непохитна посвята свого життя шлюбові – це те, завдяки чому ви зможете прожити разом життя.

      

     1. Емоційна безпека

     Часто цю потребу людини не беруть до уваги, але насправді кожному необхідне місце, де почуваємо себе спокійно і безпечно. Шлюб якраз і є таким місцем. Спільна позиція: „ми проти проблем цього світу“ означає відчувати підтримку, а також свою значимість і потрібність.

      

     1. Незламність і повага

     Коли двоє людей закохані, то взаємоповага — головна складова стосунків. І так повинно бути не лише тоді, коли все добре, але й у складніші моменти. Адже коли зникає повага, люди зазвичай не залишається разом.

      

     Переклад Наталії ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • Запрошуємо сім’ї та молодь від 18 років на Форум Любов.RRO
    • ДіяТи. Самооцінка українців і те, як це впливає на нас як націю. Марія Тракало
    • ДіяТи. Як відбудувати особисту цінність: як гідність жінки впливає на сімʼю. Наталія Заставецька
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"