Ця стародавня молитва до Святого Йосифа ніколи не підводить

Читай також

 • Ти прагнеш неможливого! Я не можу з цим тобі допомогти!
 • Важливо не оголошувати людям ВИРОК!
 • «Погляд убогої особи змінює напрям життя»: Католицька Церква відзначає Всесвітній день бідних
    • Ця стародавня молитва до Святого Йосифа ніколи не підводить

     Моліться цю молитву до святого. Йосифа, вранці впродовж дев’яти днів поспіль, за те бажання, яке хочете. Ще не чувано, щоб ця молитва не допомогла…

     Хоча жодне слово святого Йосифа не було записане у Святому Письмі, його тихий приклад послуху, вірності та турботи про Ісуса і Марію, зробили його одним із улюблених святих багатьох вірних.

     Відданість святому Йосифу почала розвиватися в третьому-четвертому столітті, але в молитовнику можна знайти молитву до заступника Ісуса від… 50-го року!

     Ця молитва була знайдена через 50 років після Христа. У 1555 році Папа послав її текст імператору Карлу, який вирушав у бій. Кожен, хто читає цю молитву, чує її або буде мати її зі собою, не помре раптовою смертю, не потоне, отрута не матиме проти нього сили і той не потрапить до ворожих рук, не загине в вогні, і не буде переможений у бою.

     Проте, щоб ця молитва до святого Йосифа була справді ефективною, є одна важлива умова: ми повинні просити про реальне духовне благо для себе чи для тих, кого довіряємо Богові через заступництво Йосифа.

     Молитва до святого Йосифа

     Святий Йосифе, чиє заступництво перед престолом Божим настільки велике, могутнє і безпосереднє, що я довіряю Тобі усі свої справи і бажання.

     Святий Йосифе, допоможи мені через Своє потужне заступництво і проси за мене у Твого Божого Сина за усі духовні благословення, щоб я, підкоряючись Твоїй божественній силі, міг (могла) подякувати і поклонятися найулюбленішому Батькові.

     Святий Йосифе, я ніколи не втомлюся споглядати на Тебе. Ісус засинає на Твоїх руках. Не смію підходити до Тебе, коли Він спочиває на Твоєму серці. Обіймай Його міцно від мого імені, поцілуй Його дорогоцінну голову і попроси Його поцілувати мене, коли я віддаватиму свій останній подих.

     Святий Йосифе, покровителю душ, молися за мене. Амінь.

     Переклад Наталії ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • Ти прагнеш неможливого! Я не можу з цим тобі допомогти!
    • Важливо не оголошувати людям ВИРОК!
    • «Погляд убогої особи змінює напрям життя»: Католицька Церква відзначає Всесвітній день бідних
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 4 / 5. Vote count: 4

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"