Не нарікайте, що Бог мовчить

Читай також

 • Священників УГКЦ Івана Левицького та Богдана Гелету звільнили з російського полону
 • Презентація книги сестри Антонії Шелепило «Плани на завтра. Старий Завіт: Нові лінзи для Божого Слова»
 • Ісус з’являється апостолам (Йо 20:19-31)
    • Не нарікайте, що Бог мовчить

     Ми глушимо звук Божого голосу в нашому житті, коли відкладаємо Біблію на полицю.

     «Не говори, що Бог мовчить, якщо Біблія на полиці припорошена лежить».

     Бог завжди готовий з нами говорити. Нам просто потрібно слухати, настороживши вуха і серце на ті слова, що Він говорить у Книзі, створеній під Його натхненням. Коли ми відкриваємо Біблію, в нашому розпорядженні більше 750 тисяч слів, вимовлених Самим Богом.

     Бог завжди говорить

     Чарльз Сперджен якось сказав: «Ніхто не в змозі «перерости» Святе Письмо. Ця Книга розширюється і поглиблюється в міру нашого дорослішання

     Біблія здатна говорить потрібні слова у відповідний для них час. Не раз  вдавалося переконатися, що Боже Слово зберігає свіжість і було здатне говорити щось нове, навіть коли я читав один і той самий уривок десятиліттями незліченну кількість разів.

     Ейдер Тозер говорив: «Біблія — книга, яка не тільки одного разу сказала щось, це книга, яка продовжує говорити». Бог хоче поговорити з нами сьогодні, як і кожен день, через Своє Слово. Боже Слово не просто було «одного разу вимовлене». Боже Слово «завжди говорить».

     Ми глушимо звук Божого голосу в нашому житті, коли відкладаємо Біблію на полицю. У мережах читав популярний вислів: «Скаржитися, що Бог мовчить, коли ваша Біблія припадає порохом на полиці, це як скаржитися, що смс-ки не приходять, коли ваш телефон вимкнений».

     Ціна Біблії

     Біблія — це найдивовижніша книга в історії людства. Той, хто цього не розуміє, просто погано вивчав це питання. Історія про те, як Святе Письмо дійшло до нас, дивовижна.

     Біблія раз по раз доводить свою історичну точність, кожне нове археологічне відкриття це тільки підтверджує. Існує достатня кількість свідчень, щоб довіряти достовірності Святого Письма.

     Довгий шлях, який Біблія пройшла від моменту створення до сьогоднішнього дня — це краса Божої слави, яку ми знаходимо на сторінках Біблії: „Бо Бог, який сказав: «Нехай із темряви світло засяє», – він освітлив серця наші, щоб у них сяяло знання Божої слави, що на обличчі Ісуса Христа“ (2 Корінтян 4: 6). Бог розкриває Свою красу, Свою силу і Свою славу через книгу.

     Його радість — у Законі Божому

     У Бога є незліченна кількість мудрості і благословень, які приходять тільки через Його Слово.

     Перший псалом має стати щоденним нагадуванням для нас.

     „ Блажен чоловік, що за порадою безбожників не ходить і на путь грішників не ступає, і на засіданні блюзнірів не сідає, але в Господа законі замилування має і над його законом день і ніч розважає. Він – мов те дерево, посаджене понад потоками водними, що плід свій дає у свою пору й що лист його не в’яне, і все, що чинить він, йому вдається. “ (Псалом 1: 1-3)

     У цьому уривку ми покликані робити дві речі: віддалятися від гріха і наближатися до Божого Слова. Ми покликані радіти і роздумувати над Святим Письмом.

     Бог не мовчить

     Бог завжди говорить нам через Біблію. І в цьому Слові ясно написано, що нам потрібні особливо налаштуватися, щоб почути Його. Письмо сім разів у Євангелії закликає нас мати «вуха, щоб чути», а потім ще сім разів в книзі Одкровення.

     Два, з вище перерахованих рази, згадуються у Матея і Луки, коли Ісус розповідає притчу про сіяча і насіння. В Євангелії від Луки 8:15 читаємо: «Нарешті, те, що на землі добрій, це ті, що чувши слово серцем щирим, добрим, його держать і дають плід у терпінні».

     Джон Блум, посилаючись на Колосян 3:16, сказав: «Ми відчайдушно потребуємо, більше ніж будь-чого — щоб Слово Христа перебувало в нас». Нам потрібно, щоб Бог говорив до нас через Своє Слово, а ми трималися за сказане з чесним і добрим серцем. Ми будемо прагнути слухати уважно і застосовувати те, що ми чуємо і бачимо, а Бог дасть нам досить благодаті і надії, щоб ми навчилися довіряти Йому за будь-яких обставин: і важких, і заплутаних. «Щоб вони шукали Бога, чи, може, навпомацьки не знайдуть його, -хоч він від кожного з нас недалеко» (Діяння 17:27). Бог завжди на сторожі і говорить навіть посеред хаосу нашого світу і життєвих плутанин кожної людини.

     Переклад і адаптація Наталії ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • Священників УГКЦ Івана Левицького та Богдана Гелету звільнили з російського полону
    • Презентація книги сестри Антонії Шелепило «Плани на завтра. Старий Завіт: Нові лінзи для Божого Слова»
    • Ісус з’являється апостолам (Йо 20:19-31)
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"