5 причин, через які розпадається шлюб. І 5 рішень, як цього уникнути

Читай також

 • Ти прагнеш неможливого! Я не можу з цим тобі допомогти!
 • 5 біблійних віршів, коли ви сердитеся на свого чоловіка чи дружину
 • Важливо не оголошувати людям ВИРОК!
    • 5 причин, через які розпадається шлюб. І 5 рішень, як цього уникнути

     Деякі люди люблять наводити статистичні дані, згідно з якими розпадається 50% навіть християнських шлюбів. Інші вважають віру невід’ємним аспектом, який буде сприяти більшій любові в шлюбі.

     Ось деякі вирішальні причини, через які деякі християнські шлюби розпадаються. Переконайтеся, що в своєму шлюбі ви не робите таких помилок.

     Зупинка в зростанні

     Незалежно від вашого віку, коли ви вступаєте в шлюб, ви не можете знати про нього все. Так, дійсно, цілковитою близькістю можна насолодитися тільки в шлюбі, будь-які відносини повинні продовжувати рости і розвиватися.

     Ви не народжуєтеся зі здатністю любити, і любов не заповнює вас із моменту, коли ви говорите «Так!» біля вівтаря. Щоб навчитися любити по-справжньому потрібен час і цілеспрямовані зусилля. Це має на увазі під собою нескінченні інвестиції в ваші відносини, відкритість до навчання, включаючи вміння спілкуватися і вміння прощати, а також постійний процес пізнання себе і вашого чоловіка. Подібно дереву, коли ваш шлюб перестає розвиватися, він починає вмирати.

     Вина, сором і докори

     Шлюб — це союз двох грішників, двох зіпсованих людей. На щастя, блага вість полягає в тому, що вам не потрібно залишатися в такому стані. Бог запропонував вам і вашому чоловікові вихід із цього. Але відомий нам ворог тільки і жадає того, щоб скористатися вашими помилками, щоб зломити вас, розділити вас, і зруйнувати ваші стосунки.

     Ви будете помилятися. Ваш чоловік буде помилятися. Ви будете зранювати один одного. Фокусування на помилках і ранах прирече ваш шлюб на загибель. Правильна позиція— якомога швидше усвідомити, що пішло не так, і сконцентруватися на вирішенні. Розберіться з цим, робіть все необхідне, щоб рости і змінюватися, і продовжуйте рухатися далі.

     Контроль і маніпуляція

     Це може стати руйнівною силою в шлюбі, незалежно від вашої віри. Я бачила дуже багато шлюбів, де розмови про Бога або біблійні вислови використовуються як зброю для контролю і маніпуляції своїм чоловіком чи дружиною. Саме тоді християнство стає руйнівною силою. Майте на увазі, це не справжнє християнство, але воно занадто часто стає пародією на нього. Коли ви використовуєте духовність як спосіб переваги, щоб панувати над своїм чоловіком, принижувати, контролювати і управляти, ви значно зменшуєте шанси на виживання вашого шлюбу. І цим також ускладнюєте можливість впливу Бога.

     Ви не можете змінити свого чоловіка. Це робота Бога, а не ваша. Ваш чоловік чи дружина несе відповідальність за свою поведінку перед Богом. А ви краще зверніть увагу на своє серце.

     Таємні куточки душі

     Людині властиво щось приховувати. Ми всі це робимо. Але в шлюбі ми зазвичай приховуємо малоприємні речі. Байдужість, почуття образи, особисті пристрасті і багато іншого, що руйнує ваш шлюб зсередини. Немає людини, яка б не мала слабкостей і недоліків, уразливості, незадоволених потреб, гріхів, страхів, шкідливих звичок і т.д. Але ніщо з цього не зруйнує ваш шлюб, якщо ви щоразу виносите їх на світло.

     Шлюб, яким його створив Бог, це місце безпеки, місце, де ви і ваш чоловік можуть знайти зцілення. І хоча ідеального шлюбу не існує, але якщо ви постійно працюєте над тим, щоб підтримувати світло у всіх потенційно темних місцях вашої душі, то душа вашого чоловіка, ваші відносини, ваша любов і близькість зростатимуть.

     Бог окремо, шлюб окремо

     Якщо ваше християнство полягає у відвідуванні церкви раз в тиждень, молитви перед їжею і декількох біблійних віршів час від часу, то ваш шлюб навряд чи буде сильно відрізнятися від шлюбу невіруючих. «Бог в коробочці» не допоможе вашому шлюбу.

     Запрошення Бога у ваш шлюб включає в себе молитву за чоловіка і з ним, але цього все ще мало. Ви повинні просити Бога працювати з вами і кожною стороною вашого життя: вашим гнівом, вашої зайнятістю, вашої близькістю, вашим поведінкою з чоловіком, вашим спілкуванням, вашим часом, вашими грошима, вашими планами на майбутнє. Над цим потрібно працювати 24 години 7 днів на тиждень. Це спосіб життя.

     І якщо ви це зробите, ваш шлюб не потерпить крах!

     Тепер дайте собі відповідь, в якій із цих областей ваш шлюб найбільш вразливий? Які кроки ви зробите на цьому тижні, щоб зберегти шлюб, який дав вам Бог?

     Переклад Наталії ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • Ти прагнеш неможливого! Я не можу з цим тобі допомогти!
    • 5 біблійних віршів, коли ви сердитеся на свого чоловіка чи дружину
    • Важливо не оголошувати людям ВИРОК!
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"