Жінка вилікувалась від раку та народила дитину після молитви до Чудотворної ікони

Читай також

 • Коли варто починати вчити дітей молитися?
 • «Не цілуйте рук, а краще виконуйте свою роботу». Сім історій про Йосифа Сліпого
 • Як отримати якнайбільше користі від Літургії?
    • Жінка вилікувалась від раку та народила дитину після молитви до Чудотворної ікони

     Жінка поділилась своєю історією про отримані ласки від Матері Божої Ласкавої Станіславівської.

     За словами пані Людмили, під час перебування чоловіка в АТО, у неї виявили множинні фіброадиноми в грудях (в одній 9, а в другій 7). Лікарі казали, що це від гормональних порушень і нервів.

     “У ОНКО казали, що як одна фіброадинома дає збій, то починається саркома. Моя сестра сказала, що прочитала в інтернеті про церковку і про Образ Ласкавої Божої Матері Станіславівської. Я поїхала, ще й взяла з собою подругу, яка не могла завагітніти 8 років. Під час молитов я просила про оздоровлення грудей, але я як побачила скільки жінок просять про дарування материнства, моє прохання було змінене. Воно звучало так: МАТІНКО МОЯ НЕБЕСНА, якщо вагітність допоможе мені у вилікуванні моїх грудей, то нехай я завагітнію! І через 2 місяці я дізналась, що вагітна!”, – розповідає жінка.

     Вагітність проходила чудово, але на 4 місяці лікарі повідомили Людмилі, що фіброадиноми збільшились і є вже щось у лімфовузлах. Сазали, що у жінки два варіанти, або зробити аборт і врятувати своє життя, або народжувати і не знати що буде.

     “Я була у відчаї, бо розуміла, що не можу зробити аборт, а з іншого боку, залишаються дві дитини-сироти без мами. Я думала, що Богородиця мене покинула! Я не бачила майбутнього… Але я продовжувала молитися. І вирішила, що якщо Бог дає мені дитину, то вона має бути народженою! Адже хто як не мама має захистити свою дитину!!! Я легко виносила, родила і годувала грудьми 5 місяців. Зараз моїй донечці 1 рік і 3 місяці. Я безмежно щаслива і вдячна Богові і своїй Небесній Мамі, що допомогли мені”, – пише щаслива мама.

     Окрім того, за словами Людмили, після пологів УЗД всього організму показало, що вона повністю здорова, а фіброадиноми у грудях вже не несуть загрозу для життя.

     “І до речі, мою подругу Бог теж винагородив за посередництвом Ласкавої Богородиці, за всі роки чекання, вона народила двійнят, хлопчика і дівчинку”, – підсумувала пані Людмила.

     Джерело: blitz.if.ua

     Читай також

    • Коли варто починати вчити дітей молитися?
    • «Не цілуйте рук, а краще виконуйте свою роботу». Сім історій про Йосифа Сліпого
    • Як отримати якнайбільше користі від Літургії?
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.