Очікуючи чогось, пам’ятайте ці біблійні істини

Читай також

 • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
 • Дещо про біснуватість
 • 10 заповідей спокою Івана Павла ІІ
    • Очікуючи чогось, пам’ятайте ці біблійні істини

     Кілька днів тому мені довелося відправити кілька коробок з книгами поштою. Мій онук Чарлі (йому 9 років) пішов зі мною. Він був молодцем! Він ніс одну з важких коробок і спокійно чекав, поки я заповнювала митні бланки (коробки відправлялися за кордон) і був поруч зі мною, поки поштові службовці готували коробки до відправки. Коли ми повернулися в авто, Чарлі сказав: «Ух, Мімі, все це зайняло цілу вічність! Я впевнений, що ми пробули на пошті близько години! »

     «Знаю, хлопче! Ти заслуговуєш морозива. Ти був такий терплячий … », — сказала я йому.

     Шоколадне морозиво було заслуженою нагородою за терпіння Чарлі. Але знаєте, що? Не лише дев’ятирічні діти нетерплячі. Навіть нам, дорослим, складно терпіти і чекати. Ми живемо в мінливому, шаленому і метушливому світі. Якщо ми бачимо, що за кавою стоїть черга з десять чоловік, ми йдемо; якщо ми застрягли через повільне авто, ми блимаємо фарами; якщо нас ставлять на утримання по телефону, ми вішаємо збиваємо виклик; якщо експрес-каса в продуктовому магазині зачинена, ми обурюємося; якщо наш рейс затримується, ми емоційно з’ясовуємо причини затримки!

     І все ж очікування — основний принцип нашого духовного зростання.

     Один із моїх улюблених віршів говорить: «О Господи, удосвіта ти голос мій почуєш, удосвіта буду молитися до тебе й виглядати…» (Псалом 5:4). Очікування з надією відрізняється від очікування з тривогою і занепокоєнням. Отже, що ж це таке — чекати з надією?

     Очікування зі серцем, яке вклоняється

     Коли ми чекаємо, у нас є вибір. Ми можемо хвилюватися і засмучуватися, або ж можемо радісно очікувати, що зробить Бог. Ключовим є те, як налаштоване наше серце. Коли ми поклоняємося і хвалимо Бога за те, що Він діє, незважаючи на те, що ми не можемо цього побачити, тоді наша тривога стихне. Тому замість того, щоб трясти кулаками в небеса, краще підніміть руки в хвалі. І ви здивуєтеся тому, як зміниться ваше ставлення.

     Очікування, що дивилася в небеса з надією.

     Ми чекаємо, що Бог зробить те, чого ми не можемо зробити самі. Очікування вчить нас довірі Богу в усьому, що тільки Він може надати. Коли ми чекаємо, дуже часто виникає спокуса взяти справу в свої руки. Але якщо ми це зробимо, ми упустимо більше благословення – ми не зможемо побачити, як Бог вступає і діє в наших інтересах. Бог хоче, щоб ми довіряли Йому і мали віру в те, що Він у серці Своїм приготував краще для нас. Коли ми вирішуємо вихваляти Його, поки ми чекаємо, Святий Дух зміцнює нашу віру.

     Очікування, що розкриває руки, готові до отримання вказівок.

     У Псалмі 123: 2 сказано: «Як очі слуг на руки свого пана і як слугині на руки господині, так наші очі дивляться на Господа, Бога нашого, поки не змилосердиться над нами.». Псалмоспівець, ймовірно, мав слуг, які працювали на Нього. Йому потрібно було тільки сказати слово, і слуга поспішив би коритися. Так і ми повинні стежити за кожним рухом Бога. Ми повинні зосередити погляд на Ньому і бути готовими отримати будь-які вказівки, які Він дає. Поки ми чекаємо, що Бог покаже нам наступний крок, ми повинні бути впевнені, що готові коритися будь-яким Його вказівкам. Іноді в людей паморочиться в голові від спроб зрозуміти волю Божу. Думаю, для більшості з нас набагато більша дилема полягає в слухняності. Бог покаже нам, що буде далі, в Свій час і згідно Його шляхами. Ключове питання звучить так: коли Він це зробить, чи будете готові підкоритися Йому?

     Виділіть декілька хвилин цього тижня і прочитайте Псалом 37 (36). Складіть перелік того, як виглядає правильне очікування. Гарантую, що рано чи пізно, вам доведеться чогось чекати. Головне — пам’ятайте, що рішення Бога завжди ідеальні!

     Псалом 37 (36):

     Не палай гнівом на злочинців, творящим беззаконня не завидуй Вони бо, як трава, швидко поникнуть, -зів’януть, як рослина яра. Вповай на Господа й чини добро щоб жити на землі й безпечним бути. Втішайся в Господі, і він сповнить тобі бажання твого серця. На Господа здай твою дорогу; вповай на нього, і він учинить; виведе, як світло, твою правду і твоє право, як полудень. Спокійним будь у Господі, надійсь на нього. Не палай гнівом на того, кому щастить у дорозі, на людину, що лихо коїть. Лиши гнів, покинь пересердя; не палай гнівом, а то накоїш тільки лиха. Бо лиходії знищені будуть, ті ж, що надіються на Господа, заволодіють краєм. Ще трохи, і беззаконник пропаде, подивишся на його місце, і його більше не буде. Покірні ж заволодіють краєм і тішитимуться глибоким миром. Беззаконник кує на праведника лихо і скрегоче на нього зубами. Господь сміється з нього, бо бачить, що його день надходить. Беззаконники добувають меча й лука, щоб повалити вбогого й нужденного, щоб вистинати тих, які простою дорогою ходять. Їхній меч пройде їм крізь серце, луки їх поторощаться. Ліпший малий достаток, що в праведника, ніж велике багатство в беззаконних, бо рамена беззаконних поламані будуть, праведників Господь підтримає. Господь піклується життям невинних, і спадщина їхня буде повіки. Вони не осоромляться лихої години, і наситяться голодної пори. А беззаконники загинуть, і вороги Господні, мов краса лук, зникнуть, з димом зникнуть. Беззаконник позичає й не звертає; а праведник – щедрий, дарує. Бо благословенні Богом заволодіють краєм, а кого він прокляв, знищені будуть. Господь зміцнює кроки чоловіка, і його дороги йому довподоби. Навіть як і впаде, він не буде лежати, бо Господь підтримує його руку. Молодим був я і вже постарівся, але не бачив покинутого праведника і його нащадків, які просили б хліба. Увесь час його рука щедра й він позичає, і рід його буде благословенний. Відступи від зла й чини добро, і житимеш повіки! Бо Господь любить правду і не покине своїх вірних. Нечестиві знищені будуть, рід беззаконних буде стятий. Праведники заволодіють краєм і житимуть повіки у ньому. Праведника уста мовлять мудрість, язик його говорить правду. Закон Бога його в нього в серці, не захитаються в нього кроки. Беззаконний на праведника чигає і намагається зігнати його зо світу. Але Господь не залишить його в руці в нього і не засудить, коли він на суді з’явиться. Надійсь: на Господа й пильнуй його дороги. Він вознесе тебе, щоб ти володів землею, -і погибель беззаконних побачиш. Я бачив беззаконного, як він пишався і розростався, неначе кедр ливанський. А коли я пройшов, його вже більш не було; шукав його, та знайти було годі. Уважай на чесного й на праведного дивися, бо в чоловіка мирного буде потомство. Відступники ж знищені будуть усі до одного, і потомство беззаконних буде стяте. Спасіння праведним від Господа, він їхнє прибіжище в час скрути. Господь їм допомагає і їх спасає; спасає їх від беззаконних і зберігає, бо вони до нього прибігають.

     Переклад Наталії ПАВЛИШИН

     Читай також

    • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
    • Дещо про біснуватість
    • 10 заповідей спокою Івана Павла ІІ
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.