Місяць до весілля переконуюсь, що це не має сенсу

Читай також

 • 12 різдвяних справ: те, з чим смакує Свята Вечеря
 • Найкращі весільні фотознімки 2016 року з різних куточків світу
    • Місяць до весілля переконуюсь, що це не має сенсу

     Ми готуємось до весілля. Нещодавно у нас було дві такі ситуації, через які я запитала себе: чи це все взагалі має значення?

     Все найважливіше уже готове?

     Ми шукаємо сорочку під костюм, Лука приміряє, я сиджу поруч. Продавець намагається, мабуть, якось подбати про мене і починає розмову.

     – Напевно, всі найважливіші речі вже готові?

     – Так, майже.

     – А плаття, мабуть, вже є?

     – Шиють.

     Варена картопля або пюре?

     Залагоджуємо усі деталі весілля. Спочатку переглядаємо меню і виявляється, що маємо значно ширший вибір, ніж ми думали. Якщо хочемо щось змінити, наприклад міксувати різні меню, то можемо це зробити з невеликою доплатою. Переглядаємо страви. І нас запитують: а картопля відварена чи пюре? Відповідаємо: відварена.

     І я думаю: яке це має значення?

     Чи все це важливо?

     Багато людей запитують нас про організацію весілля. За те, що вже встигли і що попереду. А гості вже підтвердили свою присутність? А який торт ви замовили? Плаття вже є?

     Мені аж не вірилось, коли почула запитання: як ти себе почуваєш? Боїшся?

     Я мрію почути справжнє питання “чи є між вами все, що важливо?” Як складаються ваші взаємини? Ви спілкуєтесь один з одним? Чи говорите про страхи і сумніви, мрії і сподівання одне одного? Чи вдається вам знайти час для себе, незважаючи на організацію весілля та звичайні обов’язки?

     Я мрію про те, щоби хтось сказав: “Подбайте про себе, ходіть в кіно, на побачення і насолоджуйтесь часом заручин, не говорячи про весілля”.

     Мені хотілося б побачити щирий погляд і почути: «Все буде добре, весілля насправді не має аж такого глобального значення,бо попереду насправді ціле життя”.

     Не витрачаймо на швидкоплинні речі так багато себе – дбаймо про те, що насправді важливе у стосунках – а це щодня непомітними справами плекати довіру, любов і шану.

     Адаптація Тетяни Трачук

      

     Читай також

    • 12 різдвяних справ: те, з чим смакує Свята Вечеря
    • Найкращі весільні фотознімки 2016 року з різних куточків світу
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Про автора

       Учасник команди ДивенСвіт:)