Руйнівні помилки у стосунках, які ми постійно повторюємо

Читай також

 • Молитва до Святого Духа про те, щоби стати кращими батьками
 • Як сваритись по-християнськи і чи це взагалі можливо?
 • Від любові до ненависті. Чому найближча людина може стати ворогом?
    • Руйнівні помилки у стосунках, які ми постійно повторюємо

     Усі ми прагнемо мати здорові і щасливі стосунки. Але нам усім властиво помилятися. Важливо – аналізувати свої помилки і виправляти, інакше вони стають справжнім випробуванням подружжя на міцність. Про найбільш поширені руйнівні вади – читайте далі.

     Не зважати на своє роздратування

     Щоби не створювати «зайвих» проблем ми замовчуємо і згладжуємо свій гнів з того чи іншого приводу. І не робимо тим нічого доброго ані собі, ані своїй коханій людині, бо не даємо їй можливості виправити ситуацію чи змінити свою поведінку. Роздратування лише нашаровується і потім неодмінно приведе до конфлікту. Слід говорити про свої почуття і про проблему одразу, коли вона виникає.

     Зосереджуватись на негативі

     Немає ідеальних взаємин. Це насправді складно – двом різним людям збудувати міцну єдність. Але не варто зосереджуватись на тому, що у ваших стосунках «не так», бо це не дасть доброго результату. Навпаки, якщо ви бачитимете сильні сторони ваших стосунків, це лише сприятиме їхньому зміцненню.

     Нестача приватного простору

     Кожен з нас потребує часу для себе, щоби побути наодинці чи зайнятись своїм хобі. Подружжя – це не бути разом 24 години на добу, щохвилини і щосекунди, воно передбачає також приватний простір кожного. І приватність – це не таємниці за сімома замками, це право мати час для себе.

     Про почуття – лише по святах

     Річниці і дні народження – це не єдино можливий час для того, щоби проявити свої почуття. Стосунки – це взаємне обдарування любов’ю та теплом щодня, а не іноді. Якщо пара про це забуває – дистанція між обома лише зростає.

     Я знаю тебе від а до я

     Ніхто з нас не може пізнати іншого повністю. Навіть для самих себе ми залишаємось до кінця не пізнаними. Коли ми думаємо, що наш партнер – абсолютно звідана для нас земля, то так лише обмежуємо його у прояві своїх почуттів, думок, не дозволяємо йому бути самим собою.

     Підготувала Тетяна Трачук

      

     Читай також

    • Молитва до Святого Духа про те, щоби стати кращими батьками
    • Як сваритись по-християнськи і чи це взагалі можливо?
    • Від любові до ненависті. Чому найближча людина може стати ворогом?
     • Оціни

      [rating-system-posts]

        

       Про автора

       Тетяна Трачук
       Учасник команди ДивенСвіт:)

       Leave a Comment