Чому Бог не допомагає мені позбутися боргів?

Читай також

 • Коли про щось просите Бога, вважайте, бо Він все чує!
 • Чому ми грішимо?
 • Чи є хвороба карою за гріх?
    • Чому Бог не допомагає мені позбутися боргів?

     У влозі священника звучить питання: “У мене постійні борги, я вже змолила багато молитов, а все-таки боргів не позбулася. Чому Бог не хоче мені допомогти?” Аня

     Бог хоче нам допомогти вийти із будь-яких боргів, а насамперед хоче нам допомогти, щоби ми не брали безсенсових фінансових зобов’язань. Одна справа – це серйозні і виважені вклади грошей, інша справа – хвилеві рішення “позичити” грошей тут і зараз, щоби купити саме цю річ і саме сьогодні.

     Через те, що діємо нерозважливо – потім пожинаємо плоди. Борги – це здебільшого результат спонтанних необдуманих витрат коштів. Як тут Бог має нам допомогти? Хіба не дав нам розуму і можливості працювати?

     У грісі перелюбу народжується дитина? Як Бог має допомогти? Ми маємо бути свідомі того, що вчинки мають закономірні наслідки, а отже нам треба прийняти цей факт і давати собі з цим раду.

     Однак якщо людина, побачивши, де схибила, щиро прагне навернутись і жити по-іншому – Бог одразу ж дає допомогу у найрізноманітніші способи.

     Так, можливо ціле життя буду зносити результати своїх помилок, наприклад, втративши якусь частину тіла чи родину. Але з Богом буду щасливий незважаючи ні на що.

     Бог – не чарівник. А ми іноді саме цього від Нього очікуємо. Бог – Добрий Милосердний Батько, який хоче бачити нас щасливими і на дорозі правди та зростання.

     Бог допоможе нам у всьому, але ми повинні розуміти, що за наслідки своїх вчинків маємо бути відповідальними і плоди вчиненого приймати.

     Підготувала Тетяна Трачук за відеоефіром отця Ремігуша Рецлава

      

     Читай також

    • Коли про щось просите Бога, вважайте, бо Він все чує!
    • Чому ми грішимо?
    • Чи є хвороба карою за гріх?
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Учасник команди ДивенСвіт:)