7 рядків із Біблії, які допоможуть перемогти страх

Читай також

 • «Усмішка української молоді є надією вашого народу», – брати Taize Блаженнішому Святославу
 • Презентація книги сестри Антонії Шелепило «Плани на завтра. Старий Завіт: Нові лінзи для Божого Слова»
 • Знову з’явилася можливість пройти курс «Документи Католицької Церкви про шлюб та сім’ю»
    • 7 рядків із Біблії, які допоможуть перемогти страх

     Страх – це ефективна зброя проти нас. Людина, охоплена страхом, переживає самотність, відчуває себе покинутою і не здатна тверезо мислити. У певний період життя кожен з нас може зіткнутися з цим. Це може бути страх перед важливим іспитом, страх втрати близької людини, страх відповідальності та ін. Страх може маскуватись занепокоєнням, турботами, побоюваннями про що-небудь, але все ж це той же страх.

     Позбавляє від страху лиш упевненість в тому, що є Той, Хто здатний захистити в будь-який час і від будь-якої небезпеки. Слово Боже допомагає нам подолати власні страхи, щоб жити вільним життям і насолоджуватися ним. 

     Ось 7 віршів з Біблії, які допоможуть перемогти страх.

     Так що ми сміло можемо сказати: «Господь – мій помічник: я не боюся. Що може мені людина зробити? Євр. 13, 6

     Цей вірш тричі повторюється в Псалмах і знову звучить в Посланні до євреїв. Боятися немає потреби, тому що Бог обіцяє нам Свою допомогу. Його любов більша за страх, який ми пережили або переживаємо.

     Господь зо мною – не злякаюсь; що може людина мені зробити? Пс. 118, 6

     А тоді я промовив до вас: Не лякайтесь і не бійтесь їх! Господь, Бог ваш, що йде поперед вами, він сам воюватиметься за вас, цілковито, як це він учинив був з вами в Єгипетській землі перед вашими очима; Вт. 1, 29-30

     Богу не все одно, що з нами трапиться. Впродовж всієї Біблії, – від книги Буття до Одкровення, – Бог говорить і показує нам, що Він поруч, що Він з нами. Це означає, що ми не самотні у своїх проблемах, і, що найважливіше, ми не самі перед викликами. Бог бореться за нас.

     Бо ви не прийняли дух рабства, щоб знову підлягати боязні, але прийняли дух усиновленя, яким кличемо: «Авва! -Отче!» Рим. 8, 15

     Хіба не за шага продається пара горобців? А проте ні один із них не впаде на землю без волі Отця вашого. А вам же все волосся на голові пораховано! Не бійтесь, отже: ви вартніші за багатьох горобців. Мт. 10, 29-31

     Бог  дає нам благодать на кожен день, щоб ми не турбувались про те, щоби забезпечувати себе. Своєю обіцянкою піклуватися про нас Бог забирає будь-який привід для страху.

     Ось Бог – моє спасіння! Я уповаю і не боюся, бо Господь моя сила й моя пісня, він – моє спасіння! Іс. 12, 2

     Мир залишаю вам, мій мир даю вам; не так, як світ дає, даю вам його. Хай не тривожиться серце ваше, і не страхається! Ін. 14, 27

     Якою загрозливою не видавалась би ситуація, Ісус обіцяє нам Свій мир. Він дозволяє нам залишатися сильними, незважаючи на складність випробувань. Нам більше не потрібно залежати від обставин, бо ми вільні від страху.

     Адаптація Тетяни Трачук

      

     Читай також

    • «Усмішка української молоді є надією вашого народу», – брати Taize Блаженнішому Святославу
    • Презентація книги сестри Антонії Шелепило «Плани на завтра. Старий Завіт: Нові лінзи для Божого Слова»
    • Знову з’явилася можливість пройти курс «Документи Католицької Церкви про шлюб та сім’ю»
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Про автора

       Учасник команди ДивенСвіт:)