5 фільмів про апостола Павла

Читай також

 • Наскільки ми послідовні у своїх думках, словах, учинках та як цього досягнути
 • Як пізнання себе допоможе сприймати ближніх
 • Владика Венедикт пояснив, як пов’язані гроші і життя
    • 5 фільмів про апостола Павла

     Життя апостола Павла можна умовно розділити на два етапи: 1) коли він переслідував християн і 2) коли сам зустрівся з гоніннями за віру. Зібрані нижче фільми допоможуть більше дізнатися про життя, навернення та служіння апостола Павла.

     Апостол Павло: Диво по дорозі в Дамаск / The Bible: San Paolo, 2000

     Найлютіший ворог Ісуса Христа стає одним з найголовніших благовісників вчення Господа. «… бо написано, що ті, хто не мали про нього звістки – побачать і ті, хто не чули – дізнаються …» Яким був апостол Павло у житті і що так змінило гонителя Ісуса, зробивши його святим?

     Діяння Апостолів / The Visual Bible: Acts, 1994

     Практично дослівний відеопереказ книги «Діяння апостолів», в якому йдеться про становлення християнської церкви, починаючи з подій П’ятидесятниці і закінчуючи гоніннями перших християн.У ролі апостола Петра Джеймс Вролін, апостола Павла – Генрі 0. Арнольд.

     Павло емісар / The Emissary: ​​A Biblical Epic, 1997

     Від страти святого до своєї страти, від лютого гонителя до вірного учня. Драматичний фільм правдиво і відверто розповідає про долю апостола Павла з моменту, коли той був присутній при мученицькій смерті святого Стефана і до смерті самого проповідника.

     Петро і Павло / Peter and Paul, 1981

     Фільм про життя фарисея Савла, про його злочини супроти християн, про сліпоту і чудесне зцілення, про хрещення та прийняття нового імені, а з ним і нового життя. Історія про те, як перетинаються шляхи апостолів, щоби з’єднатися в проповіді науки Ісуса Христа.

     Павло, апостол Христа / Paul, Apostle of Christ, 2018

     Дія фільму відбувається у Римі в 67 році нашої ери. Римський імператор Нерон наказує кинути до в’язниці апостола Павла, якого він вважає винним у страшній пожежі, що знищила половину міста. В цей час цілитель Лука прибуває до Рима, зустрічається з Павлом у в’язниці і просить його розповісти свою біографію, щоби написати нову книгу про Євангеліє і вчення Христа. Незабаром про це дізнається префект в’язниці Маврикій і вирішує використати цю ситуацію, щоб повернути собі милість імператора.

     Підготувала Тетяна Трачук

      

     Читай також

    • Наскільки ми послідовні у своїх думках, словах, учинках та як цього досягнути
    • Як пізнання себе допоможе сприймати ближніх
    • Владика Венедикт пояснив, як пов’язані гроші і життя
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Про автора

       Учасник команди ДивенСвіт:)