5 фільмів про неймовірну силу прощення

Читай також

 • «Усмішка української молоді є надією вашого народу», – брати Taize Блаженнішому Святославу
 • Презентація книги сестри Антонії Шелепило «Плани на завтра. Старий Завіт: Нові лінзи для Божого Слова»
 • Знову з’явилася можливість пройти курс «Документи Католицької Церкви про шлюб та сім’ю»
    • 5 фільмів про неймовірну силу прощення

     Господь показав нам величний приклад, коли пробачив наші гріхи. І ми це приймаємо. Прощення – це те, що ми хочемо отримати, але й те, що нам дуже непросто віддати. У житті бувають ситуації, коли здається, що пробачити неможливо. Але чи так це насправді? Пропонуємо переглянути 5 вражаючих фільмів про справжнє християнське прощення, які доводять, що немає нічого неможливого з Богом.

     Листи батькові Якобу / Postia pappi Jaakobille (2009) 

     Лейла Стен – засуджена до довічного ув’язнення. Відбувши близько 12 років покарання, несподівано отримує амністію і виходить на свободу. Їй, яка не має ні сім’ї, ні друзів, пропонують роботу у сліпого сільського пастора. Вона повинна читати йому листи від парафіян. Спочатку Лейла неохоче погоджується, але з часом її погляди змінюються. Це історія любові, співчуття і прощення.

     Прощення амішів / Amish Grace (2010)

      Коли озброєний чоловік вбиває п’ятьох дітей амішів і ранить ще п’ятьох, влаштувавши стрілянину в школі в Нікель-Майнс, штат Пенсильванія, в жовтні 2006 року, увага світових ЗМІ швидко перемикається з трагічних подій на екстраординарне прощення, яке демонструє громада амішів. Крізь призму поглядів згорьованої матері Іди Грейбер та інших спустошених сімей, цей фільм досліджує дивну реакцію амішів на жахливий розстріл – у вигляді вибачення і співчуття.

     Лист милосердя / The Grace Card (2010)

      Втративши сина в результаті нещасного випадку, Мак МакДональд наступні 17 років живет болем в жалем. Любов назавжди залишає його серце і воно наповнюється злобою до всього, і до Бога також. Сліпа лють руйнує його кар’єру поліцейського, а сімейні відносини перетворюються у сварки. Він залишає дружину і кидає напризволяще виховання свого другого сина Блейка, який заводить неправильні зв’язки.

     Все загострюється, коли Мак стає партнером Сема Райта, успішного впевненого сім’янина, який підробляє пастором. Сем ніколи не думав, що буде поліцейським, але відчуває покликання до цього завдяки своєму дідові, який був копом. На додаток до своєї роботи по відкриттю церкви, Сем працює в якості поліцейського, щоб прогодувати свою сім’ю. Коли він отримує звання сержанта, то починає серйозно замислюватися над тим, що, ймовірно, його справжнє покликання – робота в поліції. Чи зможуть Сем і Мак об’єднати свої сили, або це практично неможливо для їх обох: не звертати уваги на свої колосальні відмінності і особливо на свої расові відмінності?

     Іда / Ida (2013) 

     Дії фільму розгортаються на початку 1960-х років в комуністичній Польщі. Його головна героїня – молода послушниця католицького монастиря Анна, яка перед прийняттям чернечих обітів їде до єдиної своєї живої родички – колишньої прокурорки, знаної «червона Ванда», яка прославилася репресіями щодо антирадянських елементів. 

     Від тітки дівчина дізнається, що вона єврейка і її справжнє ім’я та прізвище – Іда Лебенштейн, а її батьків під час німецької окупації убили сусіди-поляки, щоб заволодіти їхнім будинком. 

     Польський режисер Павло Павліковський зазначив: «Фільм« Іда »про прощення, християнське, біблійне прощення”.

     У 2015 році фільм отримав Оскар в категорії «Кращий фільм іноземною мовою».

     https://www.youtube.com/watch?v=IlyeAbG1Dao&feature=emb_title

     Бранець / Captive (2015)

     В основі фільму – реальна драма, яка свого часу кардинально змінила життя двох «втрачених» для суспільства людей, які стали «заручниками» ситуації, виходу з якої допоміг бестселер одного з найвпливовіших релігійних лідерів США Ріка Уоррена «Цілеспрямована життя».

      Позбавлена ​​батьківських прав, героїня фільму Ешлі Сміт бореться з наркозалежністю, мріючи повернути маленьку доньку. Волею випадку вона стає «полонянкою» Браяна Ніколса, вбивці, засудженого за згвалтування, який, однак, тікає не стільки від правосуддя, скільки від самого себе. Зрозуміти це герою вдається завдяки милосердю Ешлі.

     У кримінально-психологічному трилері розгортається мотив залежності  від гріха, позбутися якої можна лише знайшовши Бога і мету, на яку Він тобі вкаже. Коли втрачаєш сенси і себе, важливо знати, що «все починається з Бога, а не з тебе», і саме Він – єдине рішення всіх проблем. Ешлі, яка першою знаходить Шлях, вдається переконати Браяна, що в Ньому надія. І для останнього грішника, бо Господь прощає навіть тоді, коли ми не можемо.

     Підготувала Тетяна Трачук

      

     Читай також

    • «Усмішка української молоді є надією вашого народу», – брати Taize Блаженнішому Святославу
    • Презентація книги сестри Антонії Шелепило «Плани на завтра. Старий Завіт: Нові лінзи для Божого Слова»
    • Знову з’явилася можливість пройти курс «Документи Католицької Церкви про шлюб та сім’ю»
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Про автора

       Учасник команди ДивенСвіт:)