Чого можемо навчитися у найкращого в історії людства HR-менеджера – Ісуса?

Читай також

 • Ісус ― Господь, який не втомлюється нас чекати
 • “Секрет переможця” ― навчитись дивитись на світ крізь рани Христа
 • “Холодний розум і гаряче серце” ― “секрет успіху” перемоги у війні або погибель ворога у його власній злобі
    • Чого можемо навчитися у найкращого в історії людства HR-менеджера – Ісуса?

     Останнім часом все частіше і частіше успішні компанії, ТОП-менеджери, рекрутингові компанії та успішні управлінці, сушать голови над тим, як залучити “кращих із кращих”, щоби, створивши з них мегауспішну команду, захопити ринок та досягнути максимального результату та зиску. На це не шкодують ні часу, ні фінансового ресурсу. А якщо вдається віднайти цінний людський ресурс, намагаються створити максимально комфортні умови праці, забезпечити усім необхідним, щоби цінному працівнику навіть в голову не прийшла думка піти геть.

     Господь Євангельськими уривками розриває усі шаблони, доступно поясняє, що означає “нестандартно мислити”, а логікою Царства Божого “робить дурною мудрість цього світу” (І Кор 1 18-21).

     І справді: в той час, коли світ переживає через фінансову кризу, успішні компанії банкрутують через брак фінансового ресурсу, Ісус, на перший погляд ніби безвідповідально, відправляє своїх учнів на важливу місію зі словами: “Не беріть ні золота, ні срібла, ні дрібних грошей у череси ваші. Ні торби на дорогу, ні двох одежин, ні взуття, ні палиці, бо робітник вартий утримання свого” (Мт 10, 9-10). Може скластись на перший погляд враження, що Господь прирікає своїх учнів на жебракування, але насправді Він чітко обіцяє, що у Своєму Провидінні подбає про кожного, хто вартий “утримання свого”, і як Батько заспокоює нас: “не побивайтесь, що вам їсти та що пити, і не клопочіться! Бо того всього шукають народи цього світу; Отець же ваш знає, що вам воно потрібне”, Лук 12, 29-30.

     В той час, коли створення комфортних умов праці – це необхідна умова в успішних компаніях, Ісус, як найкращий в історії Людства HR-менеджер, мотивує свою команду, малюючи їм не найкращу перспективу та обіцяє їм, що: “Вас ненавидітимуть усі за моє ім’я, але хто витримає до кінця, той спасеться”, Мт. 10, 21.

     І найцікавіше, що з успіхом Ісуса не може конкурувати жодна найуспішніша ні людина, ні компанія.

     Хтозна, може для того, щоби вийти із затяжної всебічної кризи, Людству слід уважніше придивитись до рекрутингової стратегії Ісуса і спробувати протестувати на власному досвіді, що означає жити за логікою Царства Божого!?..

     Але найважливіше, що наш Господь – найнадійніший Партнер, бо робить нас спадкоємцями Свого Царства, а на “контракті союзу з нами”, ставить підпис Кров’ю Свого Сина. А Ти вже підписав (ла) контракт з Ісусом?!

     Отець Володимир МІСТЕРМАН

     Читай також

    • Ісус ― Господь, який не втомлюється нас чекати
    • “Секрет переможця” ― навчитись дивитись на світ крізь рани Христа
    • “Холодний розум і гаряче серце” ― “секрет успіху” перемоги у війні або погибель ворога у його власній злобі
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.