Коли настає час змін: 7 кроків, щоб не відступити від Божої волі

Читай також

 • За вірою вашою нехай буде вам!
 • Пізнаємо Божу волю
 • «Божа воля – це те, де і як Господь дає мені це життя»
    • Коли настає час змін: 7 кроків, щоб не відступити від Божої волі

     Життя не стоїть на місці. Ми зростаємо фізично, душевно і духовно. І настають такі моменти, коли зміни неминучі, і то зміни кардинальні. Як їх пережити правильно? Ось 7 кроків, щоб бути впевненим у правильному виборі.

     Слухати голос Божий

     Бог – наш Пастир, і Його голос ми маємо прагнути почути. Іноді це дуже важко серед тисячі голосів цього світу, однак треба просити Бога про ласку чути Його слово тут і зараз.

     Бути вірним у малому

     Важливо те, що ви робите зараз, а не вчинки з минулого. Залишайтеся вірними Богові у дрібницях завжди! Нехай ваші дари не будуть приховані, але нехай діють. Якщо ваші таланти не потрібні там, де ви зараз, тоді потрібно шукати, де їх можна застосувати ще. Моліться і говоріть з Богом про те, що відчуваєте і чого потребуєте.

     Не шукати зеленішої трави

     Іноді здається, що праця, яку ми виконуємо, теперішній стан речей не підходить нам. Але якщо це насправді так, Бог вкаже нам на наступні кроки. Слід просити Бога допомогти приймати кожне рішення у своєму житті.

     Не боятись

     Якщо Наш Небесний Отець піклується про птахів і квіти, то Він знає, як подбати про Своїх дітей. Живіть у вірі, а не в страху.

     Пам’ятати, що у Бога все під контролем

     Пам’ятайте, що б не трапилося, Бог все контролює, у Нього є для Вас план і місце. Він знає, де ви живете і як з вами зв’язатися. Він завжди дотримує Свої обіцянки і завжди буде їх дотримувати!

     Йдучи не озиратися

     Якщо час змін настав, не озирайтесь назад. Не живіть минулим, дивіться вперед. Наші найкращі дні завжди попереду, коли ми обираємо жити за Божою волею.

     Кожен крок довіряйте Богові

     Що би не змінювалось – робота, сімейні обставини, здоров’я – все в руках Божих. Варто довірити саме Йому усе це, особливо складні переживання.

     Адаптація Тетяни Трачук

      

     Читай також

    • За вірою вашою нехай буде вам!
    • Пізнаємо Божу волю
    • «Божа воля – це те, де і як Господь дає мені це життя»
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Про автора

       Учасник команди ДивенСвіт:)