5 життєвих істин, які часто розуміємо занадто пізно

Читай також

 • Так, ти не такий, як інші: не порівнюй себе і не страждай!
 • Життя – це боротьба за вічність
 • “У тихій та невтомній праці”: фільм про життя Митрополита Ігоря Возьняка
    • 5 життєвих істин, які часто розуміємо занадто пізно

     Людина вчиться впродовж всього життя і ми усі це добре знаємо. Водночас правда і в тому, що ми не завжди хочемо чути інших, які намагаються нас від чогось вберегти. А потім жаліємо. Деякі життєві уроки краще зрозуміти якнайшвидше, щоби потім не жити з жалем.

     Інші тебе потребують

     Присутність кожної людини є дуже важливою. Твої близькі прагнуть бути разом з тобою, бачити тебе, твою усмішку, розмовляти з тобою. Не варто бути холодним: плекай ті стосунки, які дає тобі життя, дбай про них, адже саме це і є справжнє багатство.

     Щастя не впаде з неба

     Для щастя потрібно постійно працювати. Щоби контролювати своє життя і зберігати відчуття свободи. Бо якими різними не були уявлення людей про щастя, кожен з нас прагне свободи і самодостатності. Це фундамент, якщо його забрати – все просто буде валитись.

     Твоя реальність – це те, як ти сприймаєш світ

     Те, що нас оточує – обираємо ми. Так, це ми вибираємо, на що зважати, а на що ні, чому приділяти більше уваги, сил, часу, а чому – ні. Це наша відповідальність – як ми трактуємо цей світ і яким його бачимо. Виключно наша.

     Іди за покликом серця

     Багато з нас робить те, чого не хоче. З огляду на оточення, впливи тощо, вирішуємо йти тими шляхами, якими не хотіли би. Боїмося, а що подумають чи скажуть інші, але ІНШІ ніколи не проживуть за нас НАШОГО життя. Іди за покликом серця, займайся тим, що любиш і не бійся боротися за своє щастя.

     Ніщо не триватиме вічно

     А тому не відкладай на завтра того, що можна зробити сьогодні. Не зволікай із проявом своїх почуттів. Люби і шануй. Радій і живи, бо все у цьому світі має початок і закінчення. Ми живемо з відчуттям, що маємо час, але пам’ятаймо – він дуже швидкоплинний, тому треба спішити використовувати його.

     Адаптація Тетяни Трачук

     Читай також

    • Так, ти не такий, як інші: не порівнюй себе і не страждай!
    • Життя – це боротьба за вічність
    • “У тихій та невтомній праці”: фільм про життя Митрополита Ігоря Возьняка
     • Оціни

      [rating-system-posts]