Господь дав, Господь і взяв”: чого зараз слід навчитись у праведного Йова?

Читай також

 • Немає пов’язаних публікацій.
    Господь дав, Господь і взяв”: чого зараз слід навчитись у праведного Йова?

    Що станеться, якщо всі справи у вашому житті раптом підуть не так? Ви б продовжили довіряти Богу, якби ваші плани не здійснилися? Якби все розвалилося? Якби ви все втратили? Були б ви здатні славити Бога навіть під час найбільшого болю?

    Вся книга Йова в Біблії присвячена відповіді на одне питання: Чи ви довірятимете Богові, коли все у вашому житті піде не так? Для Йова зруйнувалось майже все, що могло бути зруйнованим, але він залишився вірним. Він поклонявся Богу, шануючи Його, навіть будучи пораненим.

    Але ж як славити Господа, коли невідь-що твориться у нашому житті? Як звертати свій погляд до Бога, коли очі наші повні сліз?

    Коли ми прославляємо Бога, не дякуючи за свої проблеми, але дякуючи Йому посеред цих проблем. Тоді ви чинимо так, як вчинив Йов.

    У книзі Йова 1: 21-22 читаємо: «Нагим вийшов я з материнської утроби, нагим і повернусь туди. Господь дав, Господь і взяв. Нехай ім’я Господнє буде благословенне!» У всьому тому не согрішив Іов і не сказав нічого нерозважливого проти Бога.

    Щомиті нашого життя можна знайти причини прославляти Бога. У житті не завжди все добре, так само в житті і не завжди все погано. Здебільшого, відбувається щось хороше і щось погане одночасно.

    У всій книзі ми бачимо, як Йов знаходить те добро, за яке може славити Бога навіть у біді та горі. Ми можемо користуватися цим списком, щоби нам було легше хвалити Бога, незалежно від того, що відбувається:

    Слава Богу за те, 

    Що Він добрий і люблячий (Йов 10:12)

    Що Він всемогутній (Йов 36:22, 37: 5, 23)

    Що Він помічає кожну деталь нашого життя (Йов 23:10, 31: 4)

    Що у Нього все під контролем (Йов 34:13)

    Що у Нього є план на наше життя (Йов 23:14)

    Що Він захистить нас (Йов 5:11)

    Що б не відбувалося у нашому житті сьогодні, триваймо витривало у вірі.

    Адаптація Тетяни Трачук

    Читай також

    • Немає пов’язаних публікацій.

     Оціни

     [ratemypost]