Якщо ти мрієш виступати перед мільйонною аудиторією – зголошуйся до мистецької групи СДМ 23

Читай також

 • Перешкоди, щоб зустрітися з Ісусом
 • «Рятуйте пригнобленого з руки гнобителя» (Єр. 22, 3). Послання Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні щодо війни та справедливого миру в контексті нових ідеологій
 •  У Львові презентували книгу Глави УГКЦ «Бог не покинув Україну»
    • Якщо ти мрієш виступати перед мільйонною аудиторією – зголошуйся до мистецької групи СДМ 23

     Організатори Світового Дня Молоді оголосили про створення проєкту “Ensemble23”. 

     “Ensemble23” – це проєкт, мета якого згуртувати молодих митців-добровольців задля офіційної участі у центральних подіях СДМ. Щоби репрезентувати багатоманіття культур, учасників добиратимуть з усього світу.

     Мистецька команда збереться за 6 тижнів до початку СДМ у Лісабоні, де на всіх чекатиме час важкої праці, щоби належно підготуватись до почесної місії виступати перед мільйонною мультинаціональною публікою. 

     Умови участі в проєкті: учасників Ensemble23 буде забезпечено житлом та харчуванням, а також транспортом під час перебування в Лісабоні (для цілей Ensemble23), а також буде надано страхування.

     На учасників Ensemble23 чекатимуть інтенсивні репетиції, але також унікальний досвід: ця пригода матиме неабиякий вплив на творче зростання, встановлення нових творчих контактів.

     Вимоги до учасників:

     Присутність у Лісабоні за 6 тижнів до події (з 12 червня) для інтенсивних репетицій;

     Присутність у Лісабоні під час події, з 1 по 7 серпня;

     Вільне володіння англійською мовою;

     Кандидат не може бути зареєстрованим як паломник або волонтер на СДМ, оскільки повинен бути повністю вільним тільки для цілей Ensemble23.

     Будь-хто, хто бажає стати частиною Ensemble23, може це зробити, заповнивши остаточну форму заявки (яку ви отримаєте після заповнення цієї форми) з особистими даними і відповідно до інструкцій про відбір аудиторії до 23:59 (GMT) 31 березня.

     Після остаточної заявки, необхідно отримати затвердження від Департаменту пасторальної та подійної роботи, щоб стати частиною Ensemble23.

     Отож перший крок доя того, щоб стати частиною Ensemble23, – це заповнити  форму за посиланням.

     Бажаємо успіхів! Не пропустіть цієї непересічної нагоди.

     Пригадуємо, що триває реєстрація волонтерів центральних подій СДМ. Щоби стати учасником, потрібно зголоситися до координаторів організаційного комітету участі українців в СДМ в Лісабоні.

     Деталі: https://dyvensvit.org/duhovna-pidhotovka-do-sdm/1038323/

     Додаткову інформацію про волонтерство, як і про СДМ, що відбуватиметься в Лісабоні з 31 липня по 6 серпня, можете знайти на офіційному сайті https://www.lisboa2023.org/en , в окремому розділі молодіжного порталу ДивенСвіт, та на офіційних україномовних профілях СДМ в соціальних мережах Facebook  та  Instagram

      

     Читай також

    • Перешкоди, щоб зустрітися з Ісусом
    • «Рятуйте пригнобленого з руки гнобителя» (Єр. 22, 3). Послання Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні щодо війни та справедливого миру в контексті нових ідеологій
    •  У Львові презентували книгу Глави УГКЦ «Бог не покинув Україну»
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Учасник команди ДивенСвіт:)