Розпочався збір коштів на здійснення мрії отця Григорія Назара: участь української молоді у СДМ

Читай також

 • В Горлицях молилися за протоєрея Григорія Назара в річницю смерті
 • Отець Ігор Бойко: семінарії готують майбутніх священиків лікувати рани війни
 • Президент України подякував єпископату УГКЦ та ПЦУ за підтримку українців на фронті й у тилу
    • Розпочався збір коштів на здійснення мрії отця Григорія Назара: участь української молоді у СДМ

     Команда «Допомога Церкві на Сході» розпочала збір коштів на підтримку поїздки молоді з України на Світові дні молоді в Лісабон. Участь молодих українців у серпневій зустрічі з Папою була великою мрією о. Григорія Назара, який несподівано помер у неділю і який до останнього дня свого життя наполегливо шукав допомоги для молоді, що залишилася в охопленій війною країні.

     «Я вважаю, що присутність молоді з України на Світових днях молоді в Лісабоні є необхідною. По-перше, щоб показати, що незважаючи на військові дії, які тривають, Церква в Україні жива, а по-друге, щоб нагадати Європі та світу, що ця війна все ще триває, ― каже КАІ о. Лешек Крижа, директор Команди Допомоги Церкві на Сході, який лише за кілька годин після інформації про смерть о. Григорія Назара вирішила запустити збірку ― Ми знаємо, що о. Григорій Назар багато працював для присутності молодих українців у Лісабоні. Тому ми одразу вирішили продовжити його зусилля. Ми знаємо, що в Україні вже триває підготовка до поїздки на СДМ. Ми б хотіли, щоб у ньому брали участь якомога більше молоді».

     Про те, що Світові дні молоді були «зіницею ока» дорогого священика, в інтерв’ю КАІ говорить також о. Роман Демуш, співвідповідальний за Український комітет СДМ, який організовує паломництво до Лісабону для молоді, яка залишилася в зруйнованій війною Україні.

     «Молодіжне служіння було для нього шляхом до святості. І СДМ був подорожжю, у яку він хотів взяти кожну молоду людину, яку зустрів на своєму шляху. Він мріяв, щоб багато молодих українців могли особисто відчути наступні Світові дні молоді. І він зробив для цього все, що було в його силах! ― каже священник, із яким кілька тижнів тому отець Григорій Назар відвідав Рим, де зустрівся, зокрема, з представниками Дикастерії у справах мирян, родини та життя, а також зі Святішим Отцем, прагнучи підтримати українську молодь. ― Його смерть є великою і болючою втратою для нас. Незрозуміла, але не абсурдна! Бо він уже дійшов до Неба, і від сьогодні молоді українці матимуть свого Покровителя, який – віримо – вже творить чудеса!

     Душпастирі греко-католицької та латинської молоді планують організувати спільно організовану групу з близько 500 молодих українців, які живуть сьогодні в різних частинах охопленої війною України, а також 500 осіб, які емігрували з батьківщини до різних країн Європи.

     Всі ті, хто бажає підтримати цю ініціативу, можуть зробити будь-які пожертви на рахунок:

     Допомога Церкві на Сході

     Кардинальна площа S. Wyszyńskiego 6, 01-015 Варшава

     Santander Bank Polska S.A. Варшава

     89 1090 1014 0000 0000 0301 4449

     В назві переказу обов’язково вказуйте: «СДМ Україна»

     Збір триватиме до 30 червня, а всі зібрані кошти будуть передані українському комітету, до складу якого входив о. Григорій Назар, душпастир греко-католицької молоді та співорганізатор Світових Днів Молоді Краків 2016. Завдяки зібраним коштам до Лісабону разом поїдуть молоді люди з усіх українських дієцезій, які представляють як Римо-, так і Греко-Католицьку Церкву.

     Джерело: niedziela.pl

      

     Читай також

    • В Горлицях молилися за протоєрея Григорія Назара в річницю смерті
    • Отець Ігор Бойко: семінарії готують майбутніх священиків лікувати рани війни
    • Президент України подякував єпископату УГКЦ та ПЦУ за підтримку українців на фронті й у тилу
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"