Дорогою до Лісабону українська молодь молилася до Фатімської Богородиці за мир в Україні

Читай також

 • У що я перестала вірити після СДМ
 • Папа підбив підсумки своєї подорожі до Лісабона: притча про можливість миру
 • Владика Гліб Лончина на СДМ у Лісабоні пояснив молоді, що означає заклик Ісуса — «Будьте, як діти»
    • Дорогою до Лісабону українська молодь молилася до Фатімської Богородиці за мир в Україні

     Після спільної молитви-прослави Богородиці в Лурді українська молодь разом із українськими єпископами і священниками молилася Акафіст до Пресвятої Богородиці в Домі миру у Фатімі. А на найбільшій фатімській площі, біля місця обʼявлення Цариці Неба, складала свої коліноприклонні молитви за завершення війни і мир в Україні.

     — Ми не випадково зібралися сьогодні в цьому місці — місці миру. Адже знаємо, наскільки цінним є мир, як ми його шукаємо, виборюємо і наскільки основоположним він є у нашому житті. Та правдивий мир може бути лише там, де є Бог. Колись апостол Павло, звертаючись до корінтян, нагадував: невже ви забули, що ви є місцем Святого Духа, місцем, де постійно перебуває Бог? — почав своє звернення до молоді Єпископ-помічник Донецького екзархату Максим Рябуха. 

     І додав:

     — Ми знаємо простий секрет, як досягти, щоби Бог був у нашому житті і нашому серці: Таїнство Сповіді і Таїнство Євхаристії. І саме дні паломництва до Лісабону мають відзначитися віднайденням нашого звʼязку із Богом. Тому закликаю скористатися нагодую духовної розмови, духовного відродження. Не дозвольте собі поїхати зі Світових Днів Молоді без Сповіді, яка би мала переобраними наше життя. 

     Вітаючи українських паломників, співорганізатор СДМ від УГКЦ заступник голови Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ отець Роман Демуш:

     — Ми приїхали в це святе місце, щоб розпочати своє паломництво на Світові Дні Молоді біля стіп Пресвятої Богородиці і довірити Їй свої тривоги, проситимемо в Неї материнського заступництва і миру для України. 


     На важливості молитви акцентував також і співорганізатор СДМ від РКЦ в Україні отець Вальдемар Павелець:

     — Це місце називається домом миру. І це надзвичайно важливо сьогодні, коли Україна переживає страшну трагедію війни. Тому закликаю вас, цей короткий час перебування у Фатімі присвятити молитві, щоб Ангел миру увійшов в наше серце і в Україну. 


     До учасників із вітальним словом звернувся також Генеральний директор Дому миру у Фатімі, наголосивши свою підтримку Україні і відкритість на різні ініціативи української спільноти. 

     Завершилася молитва спільним виконанням «Боже великий єдиний»

     Наталія Павлишин

      

     Читай також

    • У що я перестала вірити після СДМ
    • Папа підбив підсумки своєї подорожі до Лісабона: притча про можливість миру
    • Владика Гліб Лончина на СДМ у Лісабоні пояснив молоді, що означає заклик Ісуса — «Будьте, як діти»
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"