Святе Письмо з розважаннями на 9 квітня

Читай також

 • Святе Письмо з розважаннями на 14 червня
 • Святе Письмо з розважанням на 13 червня
 • Святе Письмо з розважанням на 12 червня
    • Святе Письмо з розважаннями на 9 квітня

     Послання до Євреїв 6:9-12

     9 Однак, любі, дарма що так говоримо, ми переконані про вас краще та про те, що торкається спасіння. 10 Бо Бог не є несправедливий, щоб забути ваші діла й любов, яку ви виявили до його імени, і послуги, що ви святим робите понині. 11 Ми лиш бажаємо, щоб кожний з вас являв таку саму старанність для повного осягнення надії аж до кінця, 12 щоб ви не стали недбайливі, а, навпаки, наслідували тих, які вірою і витривалістю успадковують обітниці.

     Євангелія від Марка 7:31-37

     31 І знову, покинувши країну Тирську, прийшов через Сидон над море Галилейське у межі околиць Десятимістя. 32 І приводять йому глухонімого й благають його, щоб на нього руку поклав. 33 І взявши його набік від народу, вклав йому пальці свої в уха і, добувши своєї слини, торкнув йому язика; 34 а глянувши на небо, зідхнув та й каже: “Ефата”, тобто: “Відкрийся!” 35 І зараз же відкрились його вуха, і розв’язалися зав’язі його язика, і почав він виразно говорити. 36 І наказав їм нікому про це не говорити. Та що більше він їм наказував, то більше вони те розголошували. 37 І, зачудовані понад усяку міру, говорили: “Він усе гаразд учинив: і глухим дає слух, і мову – німим.”


     Чудо оздоровлення глухонімого є чудом у багатьох значеннях символічним. Ісус торкається своєю слиною язика німого і той говорить.

     Для кожного з нас неоціненно великою є ласка Євхаристії. Ісус залишив нам себе у святій Тайні, повноту своєї сили і всемогутності. Наскільки великою є сила Христа, якою ми наповнюємось, приймаючи Тіло Господнє.

     Серйозною проблемою для християнина може стати звикання та збідніння у вірі.

     Ми звикаємо до чудес і стаємо нечутливими.

     У час посту є нагода задуматись над важливими пріоритетами свого життя, щоб знеохотитись.

     Життя обтяяжує щоденним невирішеними проблемами, однак час від часу людині варто зупинятись, щоб переосмислювати своє життя.

     Господи, дай сили і розуміння найважливіших речей. Амінь.

      

      

      

      

      


      

     Читай також:

     ДивенСвіт Календар УГКЦ онлайн

     Святе Письмо онлайн

      

     Читай також

    • Святе Письмо з розважаннями на 14 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 13 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 12 червня
     • Оціни

      [ratemypost]