Святе Письмо з розважанням на 14 червня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 25 травня
 • Святе Письмо з розважанням 24 травня
 • Святе Письмо з розважанням на 23 травня
    • Святе Письмо з розважанням на 14 червня

     Діяння Апостолів 21:26-32

     26 Тоді Павло, взявши тих чоловіків, на другий день очистився з ними, ввійшов у храм й об’явив реченець, за якого, по сповненні днів очищення, за кожного з них мала бути принесена офіра. 27 Якже тих сім день добігало до кінця, юдеї з Азії, побачивши Павла у храмі, збунтували ввесь натовп і наклали на нього руки, 28 гукаючи: «Мужі ізраїльські, на поміч! Ось той, що всіх навчає всюди проти нашого народу, проти закону й проти цього місця! Та мало того: він увів у храм греків і опоганив це святе місце!» 29 Бо бачили перед тим у місті разом з ним Трофима, ефесянина, і гадали, що Павло його впровадив до храму. 30 Тоді заворушилось усе місто, зчинилося збіговисько народу і, схопивши Павла, почали тягнути його з храму й негайно зачинили двері. 31 А як вони хотіли його вбити, дійшла до тисяцького чоти вістка, що ввесь Єрусалим заметушився. 32 Він зараз же з вояками та сотниками бігом на них накинувся; якже ті побачили тисяцького та вояків, перестали Павла бити.

     Євангелія від Йоана 16:2-13

     2 Виключать вас із синагог. А й година настане, коли то всяк, хто вас убиватиме, буде гадати, що служить тим Богові. 3 Чинитимуть вам те, бо ані Отця, ані мене вони не спізнали. 4 Сказав же я вам це, щоб ви нагадали те, що я вам говорив, коли прийде ота година. Спочатку не мовив я вам того, бо я був з вами. 5 Тепер же я іду до того, хто послав мене, – і жаден з вас мене не питає: Куди йдеш? 6 Та що я вам це сказав, то серце ваше смутку сповнилося. 7 Кажу вам, однак, правду: Ліпше для вас, щоб я відійшов. Бо коли не відійду, то Утішитель до вас не зійде. Якщо ж відійду, – пришлю його до вас. 8 І коли прийде він, то переконає світ у грісі, у справедливості, і в засуді: 9 щодо гріха – бо не вірують у мене, 10 щодо справедливости – бо йду до Отця мого, і ви мене вже не побачите; 11 щодо засуду – бо князь цього світу засуджений. 12 Багато ще я маю вам повідати, та не перенесли б ви нині. 13 Тож коли зійде той, Дух істини, він і наведе вас на всю правду, – він бо не промовлятиме від себе, лише буде повідати, що вчує, і звістить те, що настане.

      


     Сьогодні усі живемо у часі пришестя Святого Духа. Христос після свого Воскресіння іде до Отця, залишає нас, однак не самих.

     Благодатним для кожного з нас сьогодні стать ці дні очікування. Чекаємо на благодать Святого Духа, якою маємо наповнитись вщерть. Ісус тілесний полишає світ, обіцяючи Святого Духа – невидимого, незримого, як повітря. Духа, яким кожен може бути перейнятий, кожен може черпати з його сил.

     Святий Дух допомагає розпізнавати – добро і зло, істинне і хибне, стаючи силою християнина.

     Утиші сьогоднішнього вечора дозвольмо союі хоча б на хвилинку застановитись, подякувати Богу за Його присутність, за Його обіцянки, які ніколи, в жодному часі не похитнуться. Амінь

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 25 травня
    • Святе Письмо з розважанням 24 травня
    • Святе Письмо з розважанням на 23 травня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.