Святе Письмо з розважанням на 17 липня

Читай також

 • Немає пов’язаних публікацій.
    Святе Письмо з розважанням на 17 липня

    Послання до Римлян 8, 28-39.

    28. Знаємо, що тим, які люблять Бога, покликаним за його постановою, усе співдіє на добро. 29. Бо яких він передбачив, тих наперед призначив, щоб були подібні до образу Сина його, щоб він був первородний між багатьма братами; 30. яких же наперед призначив, тих і покликав; і яких покликав, тих оправдав; яких же оправдав, тих і прославив.31. Що отже скажемо на це? Коли Бог за нас, хто проти нас? 32. Він власного Сина свого не пощадив, а видав його за всіх нас; як, отже, разом із ним не дасть нам усього? 33. Хто буде винуватити вибраних Божих, коли Бог оправдує, 34. хто засудить? Христос Ісус, який умер, щобільше – й воскрес, що по правиці Божій, – він заступається за нас.35. Хто нас відлучить від любови Христа? Горе чи страждання, чи переслідування, чи голод, чи нагота, чи небезпека, чи меч? 36. Бо написано:За тебе нас увесь день убивають,уважають нас за овець, призначених на заріз.37. Але в усьому цьому маємо повну перемогу завдяки тому, хто возлюбив нас. 38. Бо я певний, що ні смерть, ні життя, ні ангели, ні власті, ні теперішнє, ні майбутнє, ні сили, 39. ні висота, ні глибина, ні інше яке сотворіння не зможе нас відлучити від Божої любови, що в Христі Ісусі, Господі нашім.

    Євангеліє від Матея 5, 1-16.

    1. Побачивши народ, він зійшов на гору. І коли сів, підійшли до нього його учні; 2. і він, відкривши уста, почав навчати їх:3. Блаженні вбогі духом,бо їхнє царство небесне.4. Блаженні тихі,бо вони успадкують землю.5. Блаженні засмучені,бо будуть утішені.6. Блаженні голодні та спраглі справедливости,бо вони наситяться.7. Блаженні милосердні,бо вони зазнають милосердя.8. Блаженні чисті серцем,бо вони побачать Бога.9. Блаженні миротворці,бо вони синами Божими назвуться.10. Блаженні переслідувані за правду,бо їхнє царство небесне.11. Блаженні ви, коли вас будуть зневажати, гонити та наговорювати всяке лихо на вас, обмовляючи, мене ради.12. Радійте й веселіться, бо нагорода ваша велика на небі; так бо переслідували пророків, які були перед вами.13. Ви – сіль землі. Коли ж сіль звітріє, чим її солоною зробити? Ні на що не придатна більше, хіба – викинути її геть, щоб топтали люди.14. Ви – світло світу. Не може сховатись місто, що лежить на верху гори. 15. І не запалюють світла і не ставлять його під посудиною, лише на свічник, і воно світить усім у хаті. 16. Так нехай світить перед людьми ваше світло, щоб вони, бачивши ваші добрі вчинки, прославляли вашого Отця, що на небі.


    Коли Бог за нас, хто проти нас?

    Хто нас відлучить від любови Христа?

    Бо я певний, що ні смерть, ні життя, ні ангели, ні власті, ні теперішнє, ні майбутнє, ні сили, 39. ні висота, ні глибина, ні інше яке сотворіння не зможе нас відлучити від Божої любови, що в Христі Ісусі, Господі нашім.

    Ці слова як гимн любові звучать для нас, гімн підтримки християнина у його дорозі до Бога. Нікому не судилось іти шляхами легкими, але на кожній хвилі Господь готовий підтримати своєю любов’ю, силою, міццю.

    Божа підтримка робить нас сильними, значно сильнішими за нас-людей.

     

     

    Читай також

    • Немає пов’язаних публікацій.

     Оціни

     How useful was this post?

     Click on a star to rate it!

     Average rating 0 / 5. Vote count: 0

     No votes so far! Be the first to rate this post.