Святе Письмо з розважанням на 9 серпня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 9 серпня

     Перше послання до Коринтян 10, 5-12.

     5. Але багато з них були неугодні Богові, тому вони й полягли в пустині.

     6. А це сталося нам на приклад, щоб ми до злого не були пожадливі, як вони були пожадливі. 7. Та й ідолопоклонниками не ставайте, як деякі з них, як написано: Народ сів їсти й пити, а потім устали бавитись. 8. Та й не чинім розпусти, як деякі з них чинили, і полягло їх в один день двадцять три тисячі. 9. Ані не спокушаймо Господа, як деякі з них спокушали, і від гадюк згинули. 10. Ані не нарікайте, як деякі з них нарікали, і від губителя загинули. 11. Та все це сталося з ними як приклад; написано ж на науку нам, що дійшли до повноти віків. 12. Тож коли кому здається, що він стоїть, нехай уважає, щоб не впав.

     Євангеліє від Матея 16, 6-12.

     6. Ісус сказав їм:

     – Глядіть, бережіться закваски фарисейської і садукейської.

     7. Вони ж перемовлялись між собою і говорили:

     – Тому що ми не взяли хліба.

     8. Помітив це Ісус і каже:

     – Чого перемовляєтеся між собою, маловіри, тому що не взяли хліба? 9. І ви досі не збагнули? Чи ж ви не пам’ятаєте п’ять хлібів для п’яти тисяч, і скільки ви кошів зібрали? 10. Ані тих сім хлібів для чотирьох тисяч, і скільки ви кошів зібрали? 11. Тож; як не розумієте, що я не про хліб вам говорив, коли казав: бережіться закваски фарисейської і садукейської?

     12. Тоді ті зрозуміли, що він говорив їм стерегтися не хлібної закваски, а фарисейської та садукейської науки.


     Лише той твердо стоїть на ногах, хто твердо перебуває з Богом. А хто може сказати, що він на 100% впевнений у собі, у своїй вірності? Що завтра чи навіть сьогодні не прийде якась малесенька спокуса, геть, здавалося б, незначна, і ми не зрадимо своїм принципам? Хто впевнений, що не згрішить? Мабуть, нема таких людей. А ті, хто надто самовпевнені, можуть і не бачити, що погрузли вже по самі вуха у чомусь не надто доброму.

     Звісно, не треба займатися моральним втоптуванням самого себе в землю. Але усвідомлення власної слабкості, проте безмежної сили Бога, дають надію, що з нас може врости щось дуже хороше!

     Ісусе! Хочу покластися на Тебе і якомога менше зраджувати Тобі! Амінь

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
     • Оціни

      [ratemypost]