Святе Письмо з розважанням на 29 жовтня

Читай також

 • Святе Письмо з розважаннями на 14 червня
 • Святе Письмо з розважанням на 13 червня
 • Святе Письмо з розважанням на 12 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 29 жовтня

     Послання до Филип’ян 1, 27 – 2, 4.

     27. Тільки поводьтеся достойно євангелія Христового, щоб я, чи то як прийду й вас побачу, чи то бувши далеко, чув про вас, що ви стоїте твердо в однім дусі, змагаючись однодушно за євангельську віру, 28. ні в чому не боявшися ваших противників; це буде для них певним знаком погибелі, а для вас – спасінням і то від Бога, 29. бож вам дана ласка Христа не тільки вірувати в нього, але за нього також і страждати. 30. Так ви переносите те саме змагання, яке ви бачили в мені та яке й тепер в мені, як це вам відомо.

     1. Коли, отже, є в Христі яка утіха, коли є яка відрада в любові, коли є яка спільність духа та яке серце і милосердя, сповніте мою радість: 2. думайте те саме, майте ту саму любов, будьте однодушні і однієї думки. 3. Не робіть нічого з суперечки чи для марної слави, але, вважаючи в покорі один одного за більшого від себе, 4. майте на увазі користь не власну, але інших.

     Євангеліє від Луки 6, 17-23.

     17. Зійшовши з ними, він став на рівнім місці; була там велика сила його учнів і людей вельми багато з Юдеї та з Єрусалиму, і з побережжя Тиру та Сидону. 18. Вони прийшли слухати його й оздоровитись від своїх недуг; і всі ті, що їх мучили нечисті духи, теж оздоровлялись. 19. Увесь народ намагався його торкнутися, бо сила виходила з нього й усіх оздоровляла.

     20. Тоді він, звівши на своїх учнів очі, почав казати:

     Блаженні вбогі,

     бо ваше царство Боже.

     21. Блаженні голодні нині,

     бо ви насититеся.

     Блаженні, що плачете нині,

     бо будете сміятись.

     22. Блаженні будете, коли вас ненавидітимуть люди, коли вас вилучать, коли ганьбитимуть вас та коли викинуть як безчесне ваше ім’я Сина чоловічого ради. 23. Радійте того дня й веселіться, бо ваша нагорода велика на небі.

     Так само бо батьки їхні поводилися з пророками.


     Блаженні вбогі,

     бо ваше царство Боже…

     Багато слів, які чуємо, можемо не завжди відкривати для себе вповні. Про яку убогість йдеться у Євангелії сьогодні?

     Убогість – це якесь дивне всеціле відання себе самого: мій дух, сотворений Богом і лише у Бозі віднаходжу сенс свого життя. Бути убогим означає у кожній хвилі розуміти, що моє життя є абсолютною власністю Бога, що лише Він єдиний своєю присутністю може наповнити моє життя сенсом.

     Якщо я розумію свою убогість, абсолютну залежність від Божої ласки, то я розумію, що випробування та прикрощі, які терпів Христос, так само можуть спіткати мене. Немає такої ситуації, в якій би Ісус не побував за життя, і за яку би Він не відповів на хресті.

     Все, що нас ранить, уже зранило Христа. Нехай розуміння Божої присутності стане для нас світлом у найтяжчій темряві.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважаннями на 14 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 13 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 12 червня
     • Оціни

      [ratemypost]