Святе Письмо з розважанням на 10 листопада

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 4 березня
 • Святе Письмо з розважаннями на 3 березня
 • Святе Письмо з розважанням на 2 березня
    • Святе Письмо з розважанням на 10 листопада

     Послання до Колосян 1, 24-29.

     24. Тепер радію скорботам за вас і доповняю на моїм тілі те, чого ще бракує стражданням Христовим для його тіла, тобто Церкви, 25. якої я став слугою, згідно з розпорядженням Божим, даним мені ради вас, щоб звіщати вповні між вами слово Боже, 26. ту тайну, скриту від віків і родів, але яка тепер явна для його святих. 27. Їм Бог зізволив об’явити, яке величне багатство цієї тайни між поганами, тобто – Христос між вами, надія слави. 28. Його ми проповідуємо, настановляючи кожну людину та повчаючи в усякій мудрості, щоб зробити досконалою у Христі кожну людину. 29. Ось чому труджуся, змагаючись його силою, яка діє в мені потужно.

      

     Євангеліє від Луки 9, 7-11.

     7. Ірод четверовласник довідався про все, що діялось, і збентежився, бо деякі казали, що то Іван воскрес із мертвих, 8. інші ж – що Ілля явився, а ще інші, – що якийсь пророк із давніх устав з мертвих. 9. Ірод сказав:

     – Іванові я відтяв голову. Хто ж це такий, що я про нього оце чую?

     І намагався побачити його.

     10. Апостоли ж, вернувшися, розповіли йому про те, що зробили. Тоді він узяв їх і пішов осторонь у напрямі міста, що зветься Витсаїда. 11. Люди, довідавшись про те, пішли слідом за ним. Він їх прийняв і говорив їм про царство Боже та оздоровляв тих, що потребували того.


     Проповідувати Христа завжди, бо Він поруч…

     Жорстокість світу і постійні глобальні зміни, які в ньому відбуваються все менше часу залишають людині на те, щоб віднайти спокій та думати про вічне.

     Впродовж дня ми встигаємо виконати тисячі завдань, зустрітись із різними людьми, але зовсім не встигаємо зустрічатись з собою у тиші, яку дарує тільки Бог.

     Християнин, який свідомо йде на ризики обраного способу життя завжди піддаватиметься різним спокусам, однак іноді, щоби протистояти, слід звертати з шляху, яких є небезпечний. Звертати і йти від того, що спокушає, що чатує на душу.

     Будьмо пильні!

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 4 березня
    • Святе Письмо з розважаннями на 3 березня
    • Святе Письмо з розважанням на 2 березня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.