Святе Письмо з розважанням на 24 листопада

Читай також

 • Святе Письмо з розважаннями на 14 червня
 • Святе Письмо з розважанням на 13 червня
 • Святе Письмо з розважанням на 12 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 24 листопада

     Перше послання до Солунян 2, 9-14.

     9. Ви пам’ятаєте, брати, про наш труд та про працю; вночі і вдень ми працювали, щоб кого з вас не обтяжити, та проповідували вам Боже Євангеліє. 10. Ви і Бог свідки, як свято, справедливо й бездоганно ми поводилися між вами, віруючими. 11. Самі знаєте, як ми кожного з вас, мов батько своїх дітей, 12. просили, умовляли й заклинали жити достойно перед Богом, який вас кличе до свого царства і слави.

     13. І тому ми також дякуємо Богові безперестань за те, що ви, ледве почувши від нас слово Боже, прийняли його не як слово людське, але як воно є справді – як Боже слово, яке діє у вас, віруючих. 14. Ви бо, брати, почали наслідувати Божі Церкви, що в Юдеї у Христі Ісусі; бо і ви терпіли те саме від ваших земляків, що вони від юдеїв

     Євангеліє від Луки 11, 14-23.

     14. Ісус виганяв біса, що був німий. І як біс вийшов, німий заговорив, і дивувались люди. 15. Та деякі з них говорили:

     – Він Велзевулом, князем бісівським, виганяє бісів.

     16. Інші ж, щоб його випробувати, домагалися від нього знаку з неба. 17. Він же, знаючи їх, сказав їм:

     – Кожне царство, розділене саме в собі, запустіє, і дім на дім, упаде. 18. Коли, отже, і сатана розділений сам у собі, як устоїться його царство? Кажете бо, що Велзевулом виганяю бісів. 19. Коли я Велзевулом виганяю бісів, ким виганяють сини ваші? Ось чому вони будуть вашими суддями.

     20. Коли ж я перстом Божим виганяю бісів – прийшло до вас царство Боже. 21. Коли хто сильний та озброєний пильнує свого двору, його майно в безпеці. 22. Коли ж надійде хто сильніший від його подолає, забере у нього всю його зброю, на яку він покладався, і розділить його здобич.

     23. Хто не зо мною, той проти мене; і хто зо мною не збирає, той розсипає.


     Єдність – це неймовірна сила, яка здатна змінювати і творити. З єдності чоловіка і жінки народжується нове життя, з єдності двох друзів народжується справжня дружба, яка здатна творити, з єдності спільноти народжується певний вимір спільної діяльності. Лише у спілкуванні і справжньому обміні всі ми знаходимо себе.

     Ісус єднає, а головне завдання злого – посварити, роз’єднати, щоб не відбулась спільність у любові. Любов робить нас сильними, і будь-яку справу облагороднює.

     Злий веде боротьбу із кожним з нас, намагаючись втрутитись у  наші стосунки, але Господь завжди готовий допомогти і захоронити.

     Там, де є єдність, є Бог, Він діє. Там, де незгода – працює злий.

     Господи, дай сили і мудрості до єдності. Амінь.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважаннями на 14 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 13 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 12 червня
     • Оціни

      [ratemypost]